Wyjazd ekipy FMPL na 24h Nurburgring 2019
0

3 odpowiedzi w tym temacie

Witam Was wszystkich!

Chcielibyśmy zorganizować wyjazd na wyścig 24h Nurburgring w 2019 roku. Wyścig odbywa się od 20-23 Czerwca 2019. Prawdopodobnie oprócz wyścigu 24h będzie również event WTCR, Classic 3h, Falken Drift Show, zawody eSportowe lub inne wyścigi motorsportowe. Więc program byłby zacny. :D

Ja osobiście mieszkam w Niemczech (około 170km od Nürburgringu), więc sprawy organizatorskie na terenie Niemiec bym ogarnął. Sam byłem na wyścigu 24h na Nurburgring, więc mam już pewne doświadczenie z tym wydarzeniem.

Jeżeli chodzi o koszta. Sam wstęp wychodzi 69€ na wszystkie dni(cena wzięta z tegorocznego wyścigu). Prowiant na cały event wyniósł by około 130€ na osobę(piwo, grill, napoje). 

Wypad by trwał 10dni, bo trzeba by było wcześniej przyjechać, by znaleźć dobre miejsce na torze, postawić namioty itd.

Maksymalny koszt wyjazdu z Polski wyceniłbym na Max 500€, ze wszystkim. Przejazd, bilety, camping  wyżywienie, muzeum, go karty oraz indywidualne koszulki FMPL.

Chcielibyśmy zebrać minimum 10 osób, żeby jechać zgraną ekipą na ten event. 

Podzielcie się swoim zdaniem i proszę tylko zdecydowane osoby na zapisanie się na ten event.

Szczegóły by się dogadało w przyszłości. :D

Lista chętnych:

1. Adi

2. Sony

3. Grubson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi