Lista Kar
0

2 posts in this topic

Poszkodowany: SteelyZetinho

Sprawca: Iwan323

Okrążenie: 1 (Wyścig nr 2)

Opis incydentu: Po okrążeniu formującym w trakcie startu lotnego na pierwszym zakręcie, Volvo z nr 5 nie zachowało ostrożności i uderzyło z impetem w tył mojej Hondy, co spowodowało 100% uszkodzeń. Z ósmej pozycji na starcie spadłem na ostatnie po koniecznym wjeździe do boksu.

Kara: Cofnięcie na starcie następnego wyścigu o 3 pozycje

Poszkodowany: sony82828

Sprawca: DamotoStunt27

Okrążenie: 10+ 

Opis incydentu: Podczas pierwszego wyścigu Damoto popełnia błąd, wypada z toru, podczas powrotu na tor nie zachowuje minimum ostrożności wyjeżdżając prosto do wewnątrz zakrętu wprost na linię wyścigową nadjezdzajacych za nim dwóch walczących kierowców. Przez co powoduje on kolizje ze mną z czego straciłeom pozycje po czym jak gdyby nigdy nic... odjeżdża. Panowie, unikajmy proszę takich prostych incydentów absolutnie nikomu nie potrzebnych. Wypadles z toru? Spoko, wróć na niego wtedy gdy będziesz wiedział, że nikomu przez to nie utrudnisz jazdy czy też zakonczysz mu wyścigu... NIE OCZEKUJE KARY DLA DAMOTO. Po prostu chciałem zwrócić uwagę by takie sytuacje miały miejsce jak najrzadziej. I wypadałoby chociaż przeprosić hehehehe ;) Dodam, że jeżdżę na kamerze z maski, nie sądziłem, że wjedzie mi pod kola plus byłem już na wejściu w zakręt, gdybym odbił w prawo zakończył bym wyscig, w lewo już mocniej się nie dało... nie hamowalem bo tak jak mówię, byłem skupiony na zakręcie po ocenie sytuacji i stwierdzeniu, że DaMoto wypadł, zwolnił, wyprostowal i ogarnia sytuację, byłem pewny, że wróci bezpiecznie. Jednak stało się to co się stalo

Kara: -5pkt oraz cofnięcie na starcie następnego wyścigu o 5 pozycji

Guest
This topic is now closed to further replies.
0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.