Brands Hatch Indy - Dyskusja na temat wyścigu
0

8 odpowiedzi w tym temacie

Długość pierwszego wyścigu: 25 okrążeń

Pogoda na pierwszy wyścig: słonecznie

Długość drugiego wyścigu: 35 okrążeń + pit stop od 15stego okrążenia 

Pogoda na drugi wyścig: słonecznie

Widzę że zapisało się ponad 24 osoby, a lobby może zmieścić 24 osoby. W tym przypadku musimy zrobić kwalifikacje do wyścigów głównych. Każdy ma czas do ostatniego piątku przed wyścigiem żeby oddać czas na rankingu. Najszybsze 24 osoby wezmą udział w niedzielnych zawodach.

Czasy robimy w warunkach słonecznych!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wytrzymalem, bo to jest 4 raz z rzedu gdzie mnie wywala z wyscigu ligowego. Dzis zadzwonilem do moich internetów, powtykalem im od najgorszych. Mija godzina wbijąja fachmeni od internetów. Niby jakis zasniedzialy przewód i ze niby bedzie juz ok. Dowiedziałem sie tez ze juz niedługo zawita u mnie na wiosce pomarańczowy przewód co go zwą światłowód. Sie zobaczy, pomyślałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Waqa napisał:

Nie wytrzymalem, bo to jest 4 raz z rzedu gdzie mnie wywala z wyscigu ligowego. Dzis zadzwonilem do moich internetów, powtykalem im od najgorszych. Mija godzina wbijąja fachmeni od internetów. Niby jakis zasniedzialy przewód i ze niby bedzie juz ok. Dowiedziałem sie tez ze juz niedługo zawita u mnie na wiosce pomarańczowy przewód co go zwą światłowód. Sie zobaczy, pomyślałem.

Ogarniaj, ogarniaj :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi