Resetujące się ustawienia graficzne i sterowania.
1 1

6 postów w tym temacie

Mam problem z Forzą Horizon 3 na PC. Przy każdym uruchomieniu gry ustawienia grafiki i sterowania resetują się, ponadto przy każdym włączeniu gry mam optymalizację grafiki pod PC, która wydłuża uruchomianie gry do ponad 3 minut. Próbowałem od nowa zainstalować, zresetować pamięć gry jednak nic nie pomogło. Czy ktoś wie co mogę z tym zrobić,prosze o pomoc bo jest to bardzo irytujące. 

Mój PC :

I5 6500

ASUS R9 380 4GB

16GB RAM

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś już miał podobny problem z grafiką. Ja nie pomogę bo używam jedynie konsoli.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Temat dalej aktywny? Nie jestem ekspertem ale Twój problem leżeć może w karcie graficznej. Poszukaj w sterownikach karty (jeśli nie masz to zainstaluj), ustawień optymalizacji grafiki w grze. Też przez to przechodziłem, jednak jednorazowo.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za szybkie odpowiedzi, zapoznam się z tematem wyżej, i z zaleceniami kolegi Sadowskiwgo. Ale to po 22 bo teraz siedzę w pracy :)

Ale generalnie czuję, że to raczej nie pomoże. Ogólnie dziwnie działa ta gra, co jakiś czas zawiesza się na zapisywaniu danych, wczoraj nie chciała się wogóle włączyć. Ciekawe czy patche dalej będą się pojawiać. 

Edytowane przez Wrociu
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach