Kary
0

6 odpowiedzi w tym temacie

Tor/Track: Mugello

Grupa/Group: Silver

Poszkodowany / Victim: MateBLN

Sprawca / Perp: SteelyZetinho

Okrążenie / Lap: 6

Opis incydentu / Incident description: Pierwszy zakręt w prawo na zjeździe [ Casanova ] , chyba ZET zapomniał, że będąc na wewnętrznej na zakręcie w prawo skręca się w prawo a nie w lewo w moje drzwi. Grubson twierdzi, że to widział mam nadzieje że też się wypowie.

Ocena: Po wypowiedziach Grubsona i kilku innych osób doszliśmy do wniosku że nawet jeżeli to była walka o pozycje, a kierowca znajdujący się z tyłu wykonał jakikolwiek manewr przez który kierowca z przodu stracił pozycje lub wypadł z toru, powinien zostać ukarany za zaistniałą sytuację. (Regulamin CRC)

Kara: Oficjalne ostrzeżenie i start z ostaniej pozycji w kolejnym wyścigu dla SteelyZetinho

Przy kolejnym ostrzeżeniu będzie kara punktowa lub DSQ.

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tor/Track: Silverstone

Poszkodowany / Victim: Skrzypekmatt

Opis incydentu / Incident description: 
http://xboxdvr.com/gamer/SkrzypekMatt/video/45318760

Kara: -5pkt oraz przesunięcie na starcie następnego wyścigu o 3 pozycję do tyłu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tor/Track: Silverstone

Poszkodowany / Victim: NiEl4t

Sprawca / Perp: MateBLN

NiEl4t - MateBLN chyba bez żadnego hamowania konkretnie mnie skasował. Świadkiem zdarzenia był GrubsonTor, który dzięki zdarzeniu zyskał pozycję. 

MateBLN - Straciłem panowanie nad Volvo, moja wina, przyznaje się.

grubson - Za drugim zakrętem mate poszedł za szybko przez co złapał pobocze tyłem i bezwładnie nie mając wpływu na tor jazdy wbił się w Nielata wchodzącego w zakręt nr3 wyrzucając go z toru.

Kara: -3pkt oraz start następnego wyścigu z ostatniej pozycji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tor/Track: Bathurst

Poszkodowany / Victim: Iwan323

Ocena: Nie zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy uszkodzonym samochodem oraz podczas powrotu na tor. Brak reakcji uniknięcia kolizji (miedzy innymi zero oznak hamowania)

Kara: Cofnięcie o 5 pozycji na starcie następnego wyścigu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tor/Track: Bathurst

Poszkodowany / Victim: SteelyZetinho

Sprawca / Perp: Iwan323

Opis incydentu / Incident description: Zaraz po starcie na prostej Start/Meta na dohamowaniu do lewego zakrętu Volvo nr 5 nie zachowało ostrożności i uderzyło z dużą siłą w tył mojego auto czego skutkiem było uszkodzenie na 100%. Chciałbym przypomnieć, że jest to już drugi raz w ostatnim czasie kiedy Iwan zachowuje się w taki sposób. Podobna sytuacja wystąpiła na pierwszym wyścigu PTCC na Brands Hatch (incydent ten również został zgłoszony). - DVR z opisanego incydentu jest dostępny na społeczności oraz zostanie w dniu dzisiejszym przesłany do sędziów.

Ocena: Pomimo napominania ze strony organizatorów na każdym wyścigu brak zachowania szczególnej ostrożności na pierwszym zakręcie oraz znaczne uszkodzenie samochodu przeciwnika.

Kara: -15pkt oraz star z ostatniej pozycji na następnym wyścigu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
0

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.