Mugello / Silver
0

8 odpowiedzi w tym temacie

Poszkodowany / Victim: MateBLN

Sprawca / Perp: SteelyZetinho

Okrążenie / Lap: 6

Opis incydentu / Incident description: Pierwszy zakręt w prawo na zjeździe [ Casanova ] , chyba ZET zapomniał, że będąc na wewnętrznej na zakręcie w prawo skręca się w prawo a nie w lewo w moje drzwi. Grubson twierdzi, że to widział mam nadzieje że też się wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszkodowany / Victim: Iwan323

Sprawca / Perp: SkrzypekMatt, Niel4t

Okrążenie / Lap: 1

Opis incydentu / Incident description: Na pierwszym okrążeniu dostałem w bok od Skrzypka (Który mnie "podobno" nie widział), co umieściło go na 4-tej pozycji, a mnie zepchnęło na 7-8 pozycje. Później na 2-3 zakręcie wleciał we mnie Niel4t, wypychając na żwir.

Powtórkę udostępniłem na swoim profilu (Jedyne Mugello) i przesyłam dodatkowo link do filmu z yt. (Jako, że znikłem po pierwszym picie na 8-mym kółku)

Link yt: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Paweł Iwanicki napisał:

Poszkodowany / Victim: Iwan323

Sprawca / Perp: SkrzypekMatt, Niel4t

Okrążenie / Lap: 1

Opis incydentu / Incident description: Na pierwszym okrążeniu dostałem w bok od Skrzypka (Który mnie "podobno" nie widział), co umieściło go na 4-tej pozycji, a mnie zepchnęło na 7-8 pozycje. Później na 2-3 zakręcie wleciał we mnie Niel4t, wypychając na żwir.

Powtórkę udostępniłem na swoim profilu (Jedyne Mugello) i przesyłam dodatkowo link do filmu z yt. (Jako, że znikłem po pierwszym picie na 8-mym kółku)

Link yt: 

Uderzyłem w Ciebie, ponieważ na dohamowaniu wyskoczył mi przed maskę Gibsiu (miał lagi, ale na powtórkach tego nie widać :(), a jak już się odbiłem od Gibsia, to nie bardzo miałem co zrobić. Na Twoim filmiku widać że, Niel4t dostał niewidzialnego strzała (tak jak Grubson) i wystrzeliło go w bok Twojego samochodu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 hours ago, SkrzypekMatt said:

Uderzyłem w Ciebie, ponieważ na dohamowaniu wyskoczył mi przed maskę Gibsiu (miał lagi, ale na powtórkach tego nie widać :(), a jak już się odbiłem od Gibsia, to nie bardzo miałem co zrobić. Na Twoim filmiku widać że, Niel4t dostał niewidzialnego strzała (tak jak Grubson) i wystrzeliło go w bok Twojego samochodu. 

W takim razie powinien beknąć Gibsiu, za takie lagi... bo na początku rozjebał mocno wyścig.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 4.2.2018 o 23:00, MateBLN napisał:

Poszkodowany / Victim: MateBLN

Sprawca / Perp: SteelyZetinho

Okrążenie / Lap: 6

Opis incydentu / Incident description: Pierwszy zakręt w prawo na zjeździe [ Casanova ] , chyba ZET zapomniał, że będąc na wewnętrznej na zakręcie w prawo skręca się w prawo a nie w lewo w moje drzwi. Grubson twierdzi, że to widział mam nadzieje że też się wypowie.

Nie przypominam sobie tej sytuacji. Natomiast jest faktem, że popukałem Ciebie ze dwa razy po zderzaku przy czym nie traciłeś swojego toru jazdy. Zatem uważam to za normalną walkę na torze. Decyzja należy do sędziów, jednak będzie ciężko to rozstrzygnąć gdyż na powtórkach nie widać mojego auta. 

Edytowane przez Arkadius Fabricius

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi