Witam wszystkich
0

4 posty w tym temacie

Witam serdecznie.  W związku z ogłoszeniem przez Polyphony zakończeniem wsparcia online w Gran Turismo 6 przyszedł czas na przesiadkę. W GT6 zrobiłem prawie 350tys km przebiegu i jako fan serii, ale bez PS4 wybrałem Forzę 7 Motosport. I nie żałuję. Świetna gra, choć brakuje mi zgranej ekipy jaką miałem w GT6 do kulturalnego ścigania online. Pozdrawiam wszystkich

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 2.02.2018 o 22:42, cacodemon666 napisał:

Witam serdecznie.  W związku z ogłoszeniem przez Polyphony zakończeniem wsparcia online w Gran Turismo 6 przyszedł czas na przesiadkę. W GT6 zrobiłem prawie 350tys km przebiegu i jako fan serii, ale bez PS4 wybrałem Forzę 7 Motosport. I nie żałuję. Świetna gra, choć brakuje mi zgranej ekipy jaką miałem w GT6 do kulturalnego ścigania online. Pozdrawiam wszystkich

Witaj, zapraszamy w takim razie do naszych lig online. Ekipa zgrana jest, szybko się w nią wkręcisz ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co zdążyłem zauważyć to w Forzy 7 nie można zrobić pokoju tak jak w GT6, że się tworzy i czeka na graczy  (tam były publiczne, prywatne i klubowe) tylko trzeba zaprosić co najmniej jednego znajomego do gry i on musi przyjąć zaproszenie tak ? Pytam bo jeszcze multiplayera nie rozgryzłem i oczywiście porównanie z GT6 nasuwa się samoistnie. Jest tu jakaś lista graczy których można zaprosić do znajomych ? 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możesz poszperać na forum w działach lig w tematach z zapisami do poszczególnych zawodów. Znajdziesz tam listy graczy. Aby stworzyć pokój prywatny trzeba zaprosić przynajmniej jedną osobę. Mamy na fb grupę na messengerze gdzie są aktywni gracze. Jak chcesz to ciebie do niej zaproszę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach