Dyskusja ogólna
0

22 postów w tym temacie

Jak ten event będzie sukcesem to można pomyśleć o lidze Drift :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siema,

Nie będzie łatwo w parach tam latac :) Samotny przejazd spoko, ale razem yyy bedą dzwony :P

Na pewno trzeba byloby ustanowic regułe co do klas aut. Bo klasa A za S, czy R raczej nie sklei. 

Sama formuła bardzo bardzo ok, no jestem ciekaw jak to bedzie :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nooooo Bartek ma racje .... wczoraj po testowaliśmy pary typu A vs S, S vs R, B vs S i są problem z dojeżdżaniem .... faktycznie można by było jak nie klasami to przynajmniej podobnymi KW sklecać pary ... nie mówię jeszcze o umiejętnościach typu kierowcy Pro i Amator ;)  ...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powinno być ograniczenie co do rodzaju i ewentualnie szerokości opon np. tylko sportowe opony do 285mm. Było by łatwiej stworzyć podobne setupy.

Edytowane przez Nexlay
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć wszystkim mam pytanie czemu nie robicie kwali jak to zawsze wyglada przed zawodami ? Pytanie grzecznościowe :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

....a i jeszcze jedno Adi.

Moze masz mapke lub opis o jakie punkty Ci chodzi dokladnie " Przy uderzenie w clipping point dany przejazd przegrywa osoba która tego dokonała". 

Chodzi Ci o słupek z tworzywa na pierwszym i drugim zakrecie ? Czy sama tarka ?

Szczerze, te słupeczki juz po chwili bedą latać w powietrzu, jezeli o nie chodzi.  

Prosze jeszcze o info, co jeśli prowadzący, czy tez goniący wyleci np. przednią osią na trawe ( poza linie) ? Zakładam scenariusz, gdzie nikt nikomu nie przeszkodzi (zepsuje) przejazd i nie wpłynie to w ogóle.

PROSBA o zmiane na 21: 00 inaczej drift bedzie z dzieciakami na plecach i krzykami we tle :P

Edytowane przez bartaso77
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, bartaso77 napisał:

....a i jeszcze jedno Adi.

Moze masz mapke lub opis o jakie punkty Ci chodzi dokladnie " Przy uderzenie w clipping point dany przejazd przegrywa osoba która tego dokonała". 

Chodzi Ci o słupek z tworzywa na pierwszym i drugim zakrecie ? Czy sama tarka ?

Szczerze, te słupeczki juz po chwili bedą latać w powietrzu, jezeli o nie chodzi.  

Prosze jeszcze o info, co jeśli prowadzący, czy tez goniący wyleci np. przednią osią na trawe ( poza linie) ? Zakładam scenariusz, gdzie nikt nikomu nie przeszkodzi (zepsuje) przejazd i nie wpłynie to w ogóle.

PROSBA o zmiane na 21: 00 inaczej drift bedzie z dzieciakami na plecach i krzykami we tle :P

Też bym chciał poznać tę tajemna wiedzę co i jak szczegółowo ... ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak już mówiłem kilka razy. Nie spinajmy się z zasadami w tych zawodach, skoro ma to być 'Just For Fun'. Widzę że więcej jest 'spiny' wokół zawodów Drift, niż w naszych ligach wyścigowych.

Więc ludzie dajcie na luz, chyba najbardziej zabawa się liczy. :)

Co do kwalifikacji przed zawodami:

Nie będzie ich, bo to nie są jakieś oficjalne zawody z nagrodami.

Co do linii driftu:

Dobrze by było, jakby każdy trzymał się linii od 'tarki do tarki', żeby większość wiedziała jak mniej więcej przeciwnik będzie jechał. 

Ale takie rzeczy będą pokazywane szczegółowo w sam dzień zawodów, już w głównym lobby.

Lobby będzie jedno, ustawione na 3 okrążenia i przez cały czas będziemy siedzieć w tym samym lobby. Nie będziemy wychodzić co rundę do lobby, tylko zostajemy na torze i obserwujemy z bezpiecznego miejsca przejazdy innych!

Przed zawodami będzie około 10min Warm-up.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesli chodzi o kwali to zupełnie nie miałem na myśli jazdy o nagrody tylko poprostu kwalifikacje i ustawienie par względem kwalifikacji :) ot tyle dużo rozsądniej by było ale jakby co akceptuje oficjalny regulamin spoko 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 godzin temu, Kozdon napisał:

tak z innej beczki .... na jakim komunikatorze będziemy siedzieć ?? 

Na grupie Xbox Live

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

!!!UWAGA!!!

DZISIAJ ZACZYNAMY O 21:00 !!!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie zawody były bombowe.

Na początku wszyscy mieli problem z złapaniem linii i rytmu, ale po kilku przejazdach wszyscy zaczeli driftować jak zawodowcy. Czasami się leciało drzwi w drzwi i były emocje.

Jak dla mnie mega zabawa i fajnie coś wypróbować nowego w Forzie. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Świetny pomysł był z tymi zawodami. Bardzo fajnie się rywalizowało w parach jak i w kwali. Już nie mogę się doczekać kolejnej rundy :)

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można zawsze zrobić pojedyncze zawody ale jeżeli chcielibyście mieć ligę Drift, to musi być co najmniej 16 stałych kierowców, którzy będą na każdych zawodach.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pojedyncze zawody na "+", ale jak by była faktycznie liga to by było mega. Druga sprawą jak dla mnie jest sesja kwalifikacyjna, fakt będzie to wymagało osoby która faktycznie będzie robiła za sędziego ale za to będzie to chociaż tak jak wygląda to w 100% innych ligach :P.  No i oczywiście wciąż bym czekał na tryb obserwatora żeby to wszystko wygodnie oceniać ba nawet i komentować (dobra za bardzo mnie poniosła fantazja :P). Ale tak to runda wyszła zacna :P poziom i atmosfera jak najbardziej na plus. Czekam na więcej

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dla mnie też było mega ... I faktycznie jak byłoby więcej kierowców to było by super. W sumie też czekam na jakąś kolejną drift imprezę !!! :) ... Kwali na punkty i z duchami jest ok. No i faktycznie jakis dronik do obserwacji by się przydał jak w FH3 :). Gratulacje dla wygranych z par i dla finalistów. Było fajnie ... oglądałem sobie powtórki i faktycznie rywalizacja była grubaśna :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach