Kierownica do XBOX ONE
0

5 odpowiedzi w tym temacie

Czesc wszystkim graczom forzy jak widać w temacie poszukuje kierownicy do XBOX ONE. Kierownica nie ma być jakaś super, lecz dobrze by było jeżeli posiadała by skrzynie biegów, trzy pedały (gaz, hamulec, sprzęgło) oraz oczywiście sama kierownica. Mój aktualny budżet jaki mogę wydać na ową kierownice jest w zakresie 1000 złoty. Chciałbym powiedzieć że jestem jak na razie nastolatkiem i mam zaledwie 13 lat więc nie chce takiej kierownicy z najwyższej półki, potrzebuje ją jedynie do przyjemnej jazdy :D

Życzę Wszystkim szczęśliwego dnia/nocy.

PS: Jeżeli ktos by mi pisał że kolejne dziecko które jest rozpieszczane przez rodziców i wydaje pieniądze na byle co to niech to sobie zrozumie że te pieniądze sam zarobiłem przez najbliższe ok. 6 miesięcy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli kierownica ma mieć wszystko to czego wymagasz i jednocześnie mieścić się w zakresie cenowym, to zostaje do rozważenia jedynie Logitech G920. 

Jednak jeśli grasz głównie w Forzę(zwłaszcza Horizon), to zakup kierownicy dla tej gry jest mocno na wyrost, w gry spod szyldu Forza zdecydowanie przyjemniej gra się na padzie. Kierownica natomiast dużo lepiej sprawuje się w bardziej wymagających tytułach: Assetto Corsa, Project Cars, Raceroom, itp.

Edytowane przez KubaXman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi