Kierownica do XBOX ONE
0

5 posts in this topic

Czesc wszystkim graczom forzy jak widać w temacie poszukuje kierownicy do XBOX ONE. Kierownica nie ma być jakaś super, lecz dobrze by było jeżeli posiadała by skrzynie biegów, trzy pedały (gaz, hamulec, sprzęgło) oraz oczywiście sama kierownica. Mój aktualny budżet jaki mogę wydać na ową kierownice jest w zakresie 1000 złoty. Chciałbym powiedzieć że jestem jak na razie nastolatkiem i mam zaledwie 13 lat więc nie chce takiej kierownicy z najwyższej półki, potrzebuje ją jedynie do przyjemnej jazdy :D

Życzę Wszystkim szczęśliwego dnia/nocy.

 

PS: Jeżeli ktos by mi pisał że kolejne dziecko które jest rozpieszczane przez rodziców i wydaje pieniądze na byle co to niech to sobie zrozumie że te pieniądze sam zarobiłem przez najbliższe ok. 6 miesięcy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli kierownica ma mieć wszystko to czego wymagasz i jednocześnie mieścić się w zakresie cenowym, to zostaje do rozważenia jedynie Logitech G920. 

Jednak jeśli grasz głównie w Forzę(zwłaszcza Horizon), to zakup kierownicy dla tej gry jest mocno na wyrost, w gry spod szyldu Forza zdecydowanie przyjemniej gra się na padzie. Kierownica natomiast dużo lepiej sprawuje się w bardziej wymagających tytułach: Assetto Corsa, Project Cars, Raceroom, itp.

Edited by KubaXman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
0

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.