Problem z kontrolą rodzicielską w online FH3
0

3 odpowiedzi w tym temacie

Witam

Problem wygląda następująco: mogę grać w fh3 online, ale kiedy chcę użyć domu aukcyjnego to wyskakuje komunikat o kontroli rodzicielskiej w usłudze xbox live, mimo że profil jest na osobę dorosłą. 

Prosżę o pomoc w rozwiązaniu problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź ustawienia kontroli rodzicielskiej na konsoli. Osobą na jaką zarejestrowane jest konto nie ma znaczenia. Nawet jeśli konto będzie na 100-latka to można zablokować treści dla dorosłych.

Edit. Właśnie dostrzegłem, że grasz na PC. W takim razie musisz poszukać ustawień kontroli rodzicielskiej na koncie Xbox Live.

Edytowane przez Goliath

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem to samo, chciałem być uczciwy i podałem prawdziwą datę urodzenia. Wyjścia są 2: albo czekasz aż będziesz miał 18 lat (według daty urodzenia, jaką podałeś), albo utworzysz nowe konto, lub (najlepsze wyjście) utworzysz nowe konto, z datą urodzenia wskazująca na to, że masz 18 lat, dodasz twoje główne konto jako dziecko i z nowo założonego konta wyłączysz wszystkie ograniczenia. Ja tak zrobiłem i wszystko działa prawidłowo, jak coś to dzwoń na infolinię Microsoft, tam ci wszystko szczegółowy wytłumaczą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi