Problem z kontrolą rodzicielską w online FH3
0

3 posts in this topic

Witam

Problem wygląda następująco: mogę grać w fh3 online, ale kiedy chcę użyć domu aukcyjnego to wyskakuje komunikat o kontroli rodzicielskiej w usłudze xbox live, mimo że profil jest na osobę dorosłą. 

Prosżę o pomoc w rozwiązaniu problemu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdź ustawienia kontroli rodzicielskiej na konsoli. Osobą na jaką zarejestrowane jest konto nie ma znaczenia. Nawet jeśli konto będzie na 100-latka to można zablokować treści dla dorosłych.

Edit. Właśnie dostrzegłem, że grasz na PC. W takim razie musisz poszukać ustawień kontroli rodzicielskiej na koncie Xbox Live.

Edited by Goliath

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem to samo, chciałem być uczciwy i podałem prawdziwą datę urodzenia. Wyjścia są 2: albo czekasz aż będziesz miał 18 lat (według daty urodzenia, jaką podałeś), albo utworzysz nowe konto, lub (najlepsze wyjście) utworzysz nowe konto, z datą urodzenia wskazująca na to, że masz 18 lat, dodasz twoje główne konto jako dziecko i z nowo założonego konta wyłączysz wszystkie ograniczenia. Ja tak zrobiłem i wszystko działa prawidłowo, jak coś to dzwoń na infolinię Microsoft, tam ci wszystko szczegółowy wytłumaczą. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
0

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.