FH3 Wczytywanie nie powiodło się.
0

7 odpowiedzi w tym temacie

Witam! Pobrałem Forze wszystko poszło okej. Po uruchomieniu gry zalogowałem się do konta Xbox i po zalogowaniu gra prosi o kliknięcie klawisza ENTER. Po zrobieniu tego gra wywala błąd ze zdjęcia.
Sterowniki mam aktualne a Win 10 oryginalnego. Poradniki zarówno z google polskiego jak i angielskiego nie pomogły rozwiązać mojego problemu. Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Bez tytułu.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem naprawiła zmiana ustawień uruchamiania (na automatyczny) usług XBOX w systemie. 
Pograłem te 2/3 miesiące lecz. Zrobiłem format systemu zainstalowałem Forze od nowa i pojawia się kolejny problem. Gra działa lecz co jej uruchomienie gra resetuje ustawienia graficzne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje się, że coś jest ustawione tylko do odczytu i nie zapisuje zmian. Szczerze słabo się znam na ustawieniach na komputerze bo na nim nie gram.

Sugeruje zadać pytanie na grupie na fb: Xbox One Gracze Polska. Grupa sugeruje posiadanie konsoli, ale pewnie osoby które tam są grają też w produkty MS na PC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie myślałem że gra nie ma dostępu do folderu z grą. Faktycznie prawa do dostępu miał tylko system. Ale zmieniłem dostęp na użytkownika na którym gram (administrator). Ale nadal to samo ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi