FH3 Wczytywanie nie powiodło się.
0

8 posts in this topic

Witam! Pobrałem Forze wszystko poszło okej. Po uruchomieniu gry zalogowałem się do konta Xbox i po zalogowaniu gra prosi o kliknięcie klawisza ENTER. Po zrobieniu tego gra wywala błąd ze zdjęcia.
Sterowniki mam aktualne a Win 10 oryginalnego. Poradniki zarówno z google polskiego jak i angielskiego nie pomogły rozwiązać mojego problemu. Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Bez tytułu.png

Problem naprawiła zmiana ustawień uruchamiania (na automatyczny) usług XBOX w systemie. 
Pograłem te 2/3 miesiące lecz. Zrobiłem format systemu zainstalowałem Forze od nowa i pojawia się kolejny problem. Gra działa lecz co jej uruchomienie gra resetuje ustawienia graficzne. 

Wydaje się, że coś jest ustawione tylko do odczytu i nie zapisuje zmian. Szczerze słabo się znam na ustawieniach na komputerze bo na nim nie gram.

Sugeruje zadać pytanie na grupie na fb: Xbox One Gracze Polska. Grupa sugeruje posiadanie konsoli, ale pewnie osoby które tam są grają też w produkty MS na PC.

Dnia 10.02.2018 o 13:18, Filip Luźniak napisał:

Problem naprawiła zmiana ustawień uruchamiania (na automatyczny) usług XBOX w systemie. 
Pograłem te 2/3 miesiące lecz. Zrobiłem format systemu zainstalowałem Forze od nowa i pojawia się kolejny problem. Gra działa lecz co jej uruchomienie gra resetuje ustawienia graficzne. 

A gdzie dokładnie zmieniłeś opcje uruchamiania? Bo mam taki sam problem i nie wiem gdzie to zmienić.