Dyskusja na temat wyścigu / VIR / GOLD
0

4 odpowiedzi w tym temacie

Tor bardzo trudny pod ten samochód. Łatwo było popełnić błąd.

Kwalifikacje poszły w miarę dobrze. Celem w wyścigu było jechać spokojnie i bez błędów.

Początek wyścigu był na prawdę super. Wszyscy czysto przejechali. Przez pierwsze 6 kołek trzymałem się na zderzaku Kuby i czekałem aż popełni błąd. Walka była zacięta. Super się jechało.

Lecz po pitstopie jakby coś się spierdzieliło z lobby. Miałem przewagę nad Kubą około 150m i pojawił się przede mną Danteze. Przy dublowaniu zostałem ponownie skasowany, bo stałem się nagle po pitstopie 'niewidzialny'. 300m straty i ponowna gonitwa za Imperatorem i Kubą. Po drugim Pitstopie Imperatora okazało się, że i odrobiłem strate i dzieliło nas 20m. Trzymałem się parę kołek z Imperatorem i czekałem na dobry moment na atak. Jednak bałem się wyprzedzić bo nie wiedziałem czy mnie widzi czy nie. Spróbowałem dwa razy to wyprzedzić. Raz się odbiłem i spadłem  ponownie za niego. Za drugim razem byłem obok Imperatora ale kolega mnie nie widział i skasował mnie. @Imperator360 nie mam w ogóle pretensji do Ciebie, bo to nie Twoja wina, że Forza postanowiła bym 'zniknął' z toru.

Gra online nie sprawia w ogóle frajdy. Przez błąd gry nie byłem w stanie powalczyć, a zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki. Skończyło się takim miejscem, nie przez błąd który sam spowodowałem, lecz przez błędy Forzy.

@KubaXman @Imperator360 jakby nie błędy Forzy, to moglibyśmy fajnie się pościgać. 

Gratki dla Was za dobre Tempo i za pierwsze dwa miejsca. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wszystkim za dobry wyścig, chociaż te problemy z Forza to kabaret, nigdy nie wiadomo kto będzie kolejną ofiarą. 

Kwali poszło całkiem przyjemnie, ale w wyścigu nie mogłem złapać równego tempa i jeszcze dwa razy zbierałem się z trawy po własnych, niewymuszonych błędach. Jednak było trochę walki z Adim i Imperatorem, chociaż ten tor faworyzuje broniącego się, bo ciężko znaleźć lukę. 

Opanowanie tego auta w wolnych zakrętach to także niezłe wyzwanie :)

Edytowane przez KubaXman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Turn 10 po Forzy 5 zrobiło krok do przodu z rozwijaniem serii i Forza 6 była dobrym krokiem na przód. Tutaj w FM7 juz nie mieli czasu ani na kolejne nowe elementy ani na dopracowanie błędów, bo sie skupili na True 4k Gaming :D i HDR. Do tego setki aut. Zamiast robic 700, niech będzie 300, a w to miejsce dopracują grę :) No szkoda, bo denerwuje się ten kto prowadzi i przegrywa przez grę, a też ci z tyłu nie chcą dostawać wygranych za darmo, bo nie ma satysfakcji.

Wydaje mi się, że problemy są przez pity, bo do pierwszych zjazdów, ja Adiego widziałem, później juz nie. Warto może po prostu skasować wymóg wizyty w alei. Oczywiście za tym pójdzie wyłączenie symulacyjnego zużycia opon i paliwa, no ale lepiej tak jechać nic dalej pozbawiać uczestników frajdy. Można zrobić dwa sprinty, ale fajnie jakby długość wyścigu pozostała bez zmian, bo to ma wymiar takiego Gran Prix, trzeba utrzymać tempo na dystansie całych zawodów :)

Mój wyscig był spoko. Dobry start chyba minimalne lepszy od Kuby i w pierwszym łuku jechaliśmy obok siebie, z tym że ja po zewnętrznej. Kuba utrzymał swoją pozycje, ja byłem drugi. Później szkoda mojego błędu na początku 2 okrążenia, gdzie lekko spóźniłem hamowanie i Adi mnie wyprzedził. Po pitstopach mniej wiecej w 3/4 dystansu fajna walka o zwycięstwo z Kubą, kiedy Adi już miał te problemy. Tam też podobny błąd jak na początku, co miało duży wpływ na to, że nie udało się utrzymać przez Kubą. Pod koniec złapałem jeszcze jakiś tam w miarę rytm i na metę wpadłem tuż za moim zespołowym kolegą na drugim miejscu. Wyścig dobry, ale trzeba jeszcze popracować nad regularnością. Dobrze jest jednak wrócić do Forzy po kilkumiesięcznym odpoczynku od tej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi