Silverstone - Dyskusja na temat wyścigu
0

5 odpowiedzi w tym temacie

Dla mnie ten tor w takich warunkach był dużym wyzwaniem, ale wyścig przebiegał całkiem spokojnie, jak na takie oberwanie chmury :) Jak sie pozniej okazalo moje Audi na mokrym wiecej zyskuje niz na suchym, co pozwolilo dojechac na 8 miejscu. Przepraszam Hix'a za drugi zakret na starcie, byl straszny haos I nie udalo mi sie wyhamowac przed Tobą. Osa Ciebie też raz trafilem po tej przepychance, ale chyba nasza walka była dosyc wyrownana :) Moze na to Maseratti tor byl nieodpowiedni, bo przeciez na SPA byles wysoko.

/Piastt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nissany RedBulla postanowiły ryzykownie pojechać na setupie przygotowanym na suchy tor.

W trakcie deszczu masakra, Datsun latał bokami i tempo spacerowe.

Lepiej było na suchym, pod koniec, po deszczu udało się odrabiać straty i wskoczyć pozycje wyżej.

Prawie udało mi się dogonić Gibsiu, na koniec 1 sekunda straty.

Jest może sprawna powtórka z tego wyścigu? Miałem jedno zdarzenie, które nie pozwoliło mi wskoczyć pozycję wyżej- chciałbym to sprawdzić. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@SkrzypekMatt Czułem to zbliżanie się na plecach i presja wywoływała coraz to bardziej ryzykowne błędy :D Cud, że dojechałem przed Tobą, bo to co moje auto wyprawiało na mokrym to była masakra...  Choć, aż tak bardzo się w tych warunkach źle nie czułem...  Ale gdy ślizgałem się i na suchym i na mokrym nie mogło dać to lepszego rezultatu... Osobiście ten tor w ogóle mi nie leży, ale w Ferrari już totalnie... Nie mogło się obyć bez wygranej Adiego za co mu gratuluje i jeszcze ten rekord świata na mokrym :o. Fajny czysty dla mnie wyścig oprócz paru uderzeń w tył, których moja pozycja na torze nie odczuła. Mam nadzieje po zmianie auta na lepszą walkę :) GG dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi