Catalunya / Zgłoszenia / Claim Form
0

7 posts in this topic

1.

Poszkodowany / Victim: MateBLN

Sprawca / Perp: Piastt

Okrążenie / Lap: 4 lub 5

Opis incydentu / Incident description: 4 zakręt wjechał we mnie gdy byłem już w maksymalnym załamaniu zakrętu pod kątem 90*. Dla ścisłości wjechał w moje boczne drzwi prawe... swoim przodem... straciłem 1 pozycje

2.

Poszkodowany / Victim: MateBLN

Sprawca / Perp: SteelyZetinho

Okrążenie / Lap: 4 lub 5

Opis incydentu / Incident description: zakręt 6, wyleciał po przepychance z kimś na trawe i wracając na tor wjechał mi prosto pod koła gdy byłem na pełnej predkości... straciłem 2 pozycje

EDIT: Jak wynika z chatu na facebooku, SteelyZetinho najpierw uderzył w Iwan323, skrzypek ich obu wyprzedził, Iwan323 pojechał dalej i wtedy wjechał z trawy pod moje koła + pamiętam ze w okolicach naszych był też Gibsiu

Edited by MateBLN

Poszkodowany / Victim: bambo

Sprawca / Perp: lancepl

Okrążenie / Lap: 19

Opis incydentu / Incident description: mimo wiekszej predkosci i wyprzedzaniu zawodnika uderzyl specjalnie w bok auta co spowodowalo 100% uszkodzen przez wbicie mnie w bande co uniemozliwilo dalsza jazde ledwo dojechalem do pitu..

Poszkodowany / Victim: Tofikpt, frykPL

Okrążenie / Lap: 1

Opis incydentu / Incident description: SteelyZetinho najechał na tył Tofika, który to po zerwaniu trakcji wpadł na frykPL. Całość widać pięknie na streamie (1:10:20 https://www.twitch.tv/videos/202701126?t=01h09m50s)

Poszkodowany / Victim: BrzezinA1978

Sprawca / Perp: Lance

Okrążenie / Lap: 3

Opis incydentu / Incident description: Po zostawieniu w szybkim prawym zakręcie miejsca nagle raptownie jak już byłem w połowie długosci jego auta zjechał do wewnętrznego krawężnika uderzając mnie w lewy przedni błotnik ... bączek murowany FrykyPL ledwo wyhamował by we mnie nie srutnąć bo skutki były by fatalne dla mnie a myślę że dla niego większe (przód auta)   (1:15:00 https://www.twitch.tv/videos/202701126?t=01h09m50s)

17 godzin temu, Paweł Iwanicki napisał:

Poszkodowany / Victim: Tofikpt, frykPL

Okrążenie / Lap: 1

Opis incydentu / Incident description: SteelyZetinho najechał na tył Tofika, który to po zerwaniu trakcji wpadł na frykPL. Całość widać pięknie na streamie (1:10:20 https://www.twitch.tv/videos/202701126?t=01h09m50s)

Tam nic nie widać...tylko to, że Tofik robi spina...obaj byliśmy na tarce i wpadł w poślizg...ale to sędziowie zadecydują.