Dyskusja na temat wyścigu / Catalunya / GOLD
0

8 posts in this topic

Kwalifikacje poszły bardzo dobrze. Aż sam się zdziwiłem że taki czas wykręciłem.

Na pierwszym zakręcie podczas wyścigu, z przodu wszystko odbyło się bardzo czysto, lecz jak spojrzałem w tył, to zauważyłem że kilka osób wyleciało grubo w pioch. Nie wiem co się tam wydarzyło, ale wyglądało groźnie. Przez pół wyścigu jechaliśmy z Kubą(KubaXman) praktycznie tym samym tempem. Dzieliło nas max 150m. Na 14 kółku zaczęły się dublowania i przy wejściu w pierwszy zakręt wyrównałem się z dublowanym Hixem, a już w drugim zakręcie zostałem wyeliminowany przez Hix'a. Później trzeba było gonić Kubę i postanowiłem wcześnie zjechać do pitstopu, by mieć więcej wolnego toru i trochę podkręcić tempo. Kilka okrążen później Kuba zjechał do pitstopu. Po pitstopie odległość między nami wynosiła 50m. Kilka okrążen jechałem za Kubą, bo na tym torze ciężko kogoś wyprzedzić. Jednak, po bardzo intensywnej walce, udało się po 3 okrążeniach odzyskać pozycje. No i tak już pozostało do mety.

Super walka Kuba! I na prawdę super tempo :)

Gratulacje należą się też dla mojego kolegi z zespołu, Goliatha Adriana. Super tempo stary! Dobre trzecie miejsce na koniec.

P.S. chyba był błąd gry, bo wielu osób nie widziałem na torze. Ta Forza jednak nie działa jeszcze tak jak powinna. :/

Ja również dziękuje za fajny wyścig. Mimo że trenowałem na innym indeksie (834 - dzięki HIXX..) i nie przepadam za tym torem, udało mi się pojechać cały wyścig bez żadnego błędu czy stłuczki. Niestety poziom był na tyle wysoki że brak błędów oznaczał w moim przypadku 11 miejsce. Na początku scigałem się troche z Osą i jednym z EBR, ale widząc że  są szybsi, poprostu ich puściłem by jechać swoje ( i czekać na ew. błąd - nie doczekałem się :)).

Adi, był eweidentny błąd Forzy, na mojej powtórce nie ma Ciebie. Wyścig wygrywa Kuba.. Możliwe że Hixx nie widział Cie w swojej grze , mógł też cie nie słyszeć przez to, stąd kolizja.

Mnie wiele osób nie widziało :/ przez co 4 miejsce poszło się paść na łakę. Jeden z EBR plus Hix i z przewagi około 300m nad Walickim zrobiło się 50.  Oni mnie nie widzieli więc nie ma do nikogo pretensji. Po wyjeździe ponowne problemy z Hixem i 4 miejsce odjechało.  RWD nigdy specjalnie mnie nie lubiło ;), ale postaram się poprawić w tej kwestii i powalczymy w następnych wyścigach o lepsze pozycje. 

Szkoda, że gra ma tyle niedoróbek bo jest to delikatnie rzecz ujmując denerwujące. Z kolei mój dostawca internetu też mnie nie rozpieszcza i chyba definitywnie muszę zakończyć z nim współpracę. 

Gratulacje dla wszystkich, zwłaszcza dla Adiego - byłeś wczoraj po prostu za szybki :P Ale udało się też coś powalczyć, wszystko czysto i przyjemnie. 

W dalszej części wyścigu auto zachowywało się dziwnie, mimo świeżych opon po zmianach, było jakby bardziej nerwowe przez co nie mogłem złapać równego tempa. 

Zapowiada się ciekawy sezon ;)

Edited by KubaXman

Adiego nie widziałem :> JAcka K widziałęm przez chwile :> jak ktos jechał za ma i mnie dublowała to w miare możliwości zjezdzałem , od 2 okrązenia miałem uszkodzona skrzynie co uległo zmianie dopiero na 9 okrązeniu więc sorki że musieliście mnie dublować :>