tuning samochodów w swobodnej jeździe / prośba o pomoc
0

4 odpowiedzi w tym temacie

Witam serdecznie,

Kilka dni temu nabyłem nową Forzę 7 na PC, jednak dziś dopiero miałem okazję pzez chwilę ją potestować.
Mam do Was w związku z tym 1 nurtujące mnie pytanie.
Może jestem staromodny ale całe menu i przejrzystość wydawała mi się lepsza w poprzednich odsłonach, w najnowszej nie umiem się połapać.

Czy ktoś z Was orientuje się czy jest możliwość przetestowania wszystkich dostępnych aut w grze w trybie swobodnej jazdy ale z możliwością ich tuningu, tzn oprócz parametrów zmiany koloru, zderzaków i felg tak jak BYŁO to np w FM4 na X360. Tam nie było problemu, wchodziło się w swobodną jazdę, wybierało auto, tuningowało i heja, a tutaj jest jakoś inaczej.

Zauważyłem opcję wypożyczenia auta, ale tam nie mogę w niego w ogole ingerować. 

Czy ktoś pomoże? Bo póki co jestem zawiedziony.

Pozdrawiam i dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z trybu dowolnej jazdy przed rozpoczęciem wyścigu gdy jesteś w boksie doda ci opcje "jazda próbna". W tym trybie przeprowadzasz tuning. Raczej we wszystkich autach jakie masz, nie wiem jak w tych z limitowanych wersji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To powiem Wam, że słabo to wygląda w porównaniu do poprzednich edycji.

A może spróbować trainer jakiś? Najbezpieczniej by wtedy pasowało wejść w tryb offline ale nie wiem czy jest to możliwe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi