Zapisy
1 1

35 posts in this topic

@Paqito jak dla mnie nie ma problemu, nie wiem tylko czy zdążymy z autem ogarnąć, bo moje już pomalowane a mają być podobne (z tym, że to i tak tylko parę naklejek)... jutro będę wolny po 19:00.... jak coś to proszę o kontakt na xbox live

@surdolsky, z racji problemów z wyświetlaniem malowań ten wymóg na razie nie będzie weryfikowany. Zresztą w takich nagłych przypadkach zawsze przymykamy oko :) Możecie jechać na razie w różnych malowaniach, przygotujcie je na kolejny wyścig.

Dopisuję Paqito do Twojego teamu.

Ok, przypominam, że żeby punktować musicie być zgłoszeni do zespołu. Na ten moment dla nowego zespołu ze standardowych samochodów została tylko Alfa. Jak się dogadacie to jest wolne miejsce w zespole Fabio (Porsche) i Bambo (Sierra).

W tym sezonie nie dorzucam nowych samochodów, więc jak zabraknie miejsca to kolejni gracze jadą bez zdobywania punktów. Więcej modeli udostępnimy w drugim sezonie i innym roczniku.

@Walicki34 jeśli chcesz zdobyć punkty do klasyfikacji, to musisz się zapisać z dostępnym samochodem, tj. 1986 Alfa Romeo GTV-6  lub któryś z samochodów exclusive jeśli jakikolwiek masz (Holden VL Commodore Group A SV, Nissan Skyline GTS-R (R31),  BMW M635 CSi). Jeśli nie zależy Ci na punktach, a tylko na samym starcie w wyścigu to możesz jechać jakimkolwiek samochodem z pierwszego postu :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
1 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.