Transfery grupowe / Division transfers
0

35 odpowiedzi w tym temacie

Właśnie odebrałem Xbox x i jak najbardziej gram w Forze , co do czasów to napisałem że jeżeli mój czas nie daje mi możliwości jazdy w Gold to bardzo chętnie go poprawię , choć w twoim przypadku to na bank Silver będziesz tam królem kierownicy :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minutes ago, HixHBZ said:

Właśnie odebrałem Xbox x i jak najbardziej gram w Forze , co do czasów to napisałem że jeżeli mój czas nie daje mi możliwości jazdy w Gold to bardzo chętnie go poprawię , choć w twoim przypadku to na bank Silver będziesz tam królem kierownicy :>

Kwalifikacje się skończyły, nie ma poprawiania czasów.

W sumie to nie rozumiem dlaczego Marcin dopisał Cie do golda?? To miała być grupa osób pro z najwiekszym doświadczeniem i umiejętnościami..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kwalifikacje się skończyły, nie ma poprawiania czasów.

W sumie to nie rozumiem dlaczego Marcin dopisał Cie do golda?? To miała być grupa osób pro z najwiekszym doświadczeniem i umiejętnościami..

Mimo doświadczenia widzę twoje umiejętności po czasach wg nich powinieneś jechać w Silver też mnie to trochę dziwi ? co do Golda to bardzo dziękuje że jestem z najlepszymi będe cięzko trenował by powalczyć z wami pozdrawiam

Edytowane przez HixHBZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 4.11.2017 o 14:57, Danteze napisał:

Nie ukrywam, że macie rację. Chcieliśmy też jakoś dać wszystkim satysfakcję z rywalizacji. Jak praktycznie wszyscy przeniesieni znajdowali się w akceptowalnym położeniu tak największy problem mieliśmy z frkyPL. Dlatego też odbyliśmy z nim rozmowę na ten temat i chcieliśmy przekonać go do pozostania w Gold. Jeździ on na kierownicy i jest problem z symulacją, niby testował i sprawdzał i średnio to szło. Zobaczymy po wynikach na pierwszych rundach.

Wyniki pierwszych rund są i frkyPL ewidentnie jest poza zasięgiem ludzi z grupy Silver, żeby nie było uważam że czepiam się tylko jednej osoby,  Iwan323 który jeździ ze mną w teamie i Piast też są poza zasięgiem ludzi z grupy, w mojej opinii Grubson jest na skraju wejścia w GOLD, ponieważ jeździ w zależności od toru lepiej lub gorzej. Czekam na jakąś decyzje w tym temacie.

Edytowane przez MateBLN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Just now, MateBLN said:

Wyniki pierwszych rund są i frkyPL ewidentnie jest poza zasięgiem ludzi z grupy Silver, żeby nie było uważam że czepiam się tylko jednej osoby,  Iwan323 który jeździ ze mną w teamie i Piast też są poza zasięgiem ludzi z grupy, w mojej opinii Grubson jest na skraju wejścia w GOLD, ponieważ jeździ w zależności od toru. Czekam na jakąś decyzje w tym temacie.

Ja nawet sam mówiłem po Suzuce, że ja z chęcią bym się przeniósł wyżej, żeby odciążyć silver. Zresztą i tak jeżdżąc na kierze jeżdżę na symulacji więc mi to wszystko jedno...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 21.01.2018 o 22:57, Paweł Iwanicki napisał:

Ja nawet sam mówiłem po Suzuce, że ja z chęcią bym się przeniósł wyżej, żeby odciążyć silver. Zresztą i tak jeżdżąc na kierze jeżdżę na symulacji więc mi to wszystko jedno...

Miejsce w Gold jest więc zapraszam. Weźmiemy chętnych, już nikogo nie będziemy awansować bez zgody bo zrobi się kolejny syf. Wiem że wielu to nie satysfakcjonuje ale teoretycznie wybieramy mniejsze zło.

Po IFC będzie PMC i tutaj zasady będą tak dostosowane aby nie było takich sytuacji. Podejdziemy do tego tematu troszkę z innej strony i postaramy się o flagową ligę. Z resztą już teraz powoli z ekipą wybieramy samochody, które potem zostaną dane wam pod głosowanie.

Kiedyś była fajna liga Lexusem IS F oraz Mercedesem SLS. One będą wzorem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi