Nie mogę włączyć gry przez internet
1 1

12 postów w tym temacie

Siemka :D
Miał ktoś z was może problem z włączeniem gry przez internet nie wiem czemu cały czas wyskakuje mi kominikat "Nie można pobrać danych serwera" nie mam pojęcia czemu tak jest jak wszystko powinno działać.

22375626_1536315966433681_384118095_o.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fm6 nie miałem a jeżeli chodzi o nat to jak dobrze rozumiem to mam zawnętrzny adres ip jak coś zle napisałem to wytłumacz o co chodzi z tym nat bo nie ogarniam do końca 

Edytowane przez Jakub Kamela
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wejdź w ustawienia sieci, będzie tam translacja NAT. Najlepiej jak jest opis NAT otwarty. Gorzej w przypadku ograniczonego, a kaplica jak masz zamknięty.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
51 minut temu, Jakub Kamela napisał:

Ja tego nie mogę nigdzie znalezc bo ja ta forze na pc mam zapomnialem o tym napisac

To wiele wyjasnia :) W takim razie pokombinuj coś z programem antywirusowym, albo firewallem. Możliwe, że blokują.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie nic nie blokuje a dalej to samo :( bo wylaczylem wszystko i odpalilem forze ale sprawdzilem sobie teraz w tej aplikacji od xboxa na widnowsie połączenie i wyskoczyło mi takie cos i musze jakos to wykabinowac 

22449096_1537464239652187_1003953789_o.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest właśnie to o czym mówiłem. Gdzieś jest coś co ci blokuje, ciężko powiedzieć co, poczytaj info z linki, który masz pod "Rodzaj NAT". Może to być wina zapory, ustawień routera, ustawień od dostawcy internetu. Podłącz internet na kablu, możliwe że będziesz musiał odblokować porty na routerze.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie wiem o co z tym chodzi wgl nie mogę tego ustawić, dzwoniłem do mojego dostawcy internetu coś tam zmienili i jak jest usługa xbox live wcześniej było, że działa a teraz wystąpił problem z niektórymi usługami  probowalem cos zmienic w ustawieniach routera ale tam nic nie moglem znalezc wiec nie wiem czy ja to wgl ogarne :/

123.png

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U dostawcy musisz powiedzieć, że masz zablokowaną translację NAT. Ale nie wiem czy to coś pomoże. Musisz dorwać speca od sieci :/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach