Regulamin
0

1 post in this topic

Regulamin konkursu Pokonaj Stiga w Super Trofeo!

 

1. Konkurs polega na uzyskaniu lepszego czasu od wirtualnego Stiga (1:57,877) samochodem Lamborghini Gallardo LP570-4 Super Trofeo na torze Nurburgring GP w grze Forza Motorsport 6.
2. Tor w dowolnym wariancie pogodowym. Samochód może być dowolnie ulepszony i podniesiony do dowolnego indeksu.
3. Czasu uzyskujemy w trybie jazda testowa, poprzez zrobienie zdjęcia gdy w momencie przejechanie przez linię start/meta pokazuje się po prawej wynik najlepszego okrążenia. Czas musi być bez wykrzyknika. Prawidłowo zrobione zdjęcie jest ukazane poniżej. Po przejechaniu linii start/meta najlepszy czas wyświetla się około 10 sekund, więc najlepiej screena zrobić od razu, aby nie było konieczności przejeżdżania kolejnego okrążenia. Na screenie kamera musi być z oddali aby można było bez problemu rozpoznać samochód oraz tor.
4. Screen/zdjęcie robimy poprzez naciśnięcie dwukrotnie loga Xbox i przycisku Y na padzie.
5. Screeny możemy ściągnąć ze strony http://xboxdvr.com/ podając swój gamertag.
6. Screeny można umieszczać w odpowiednim temacie w dziale Pokonaj Stiga w Super Trofeo! na forum lub w dowolnym poście na Facebooku promującym konkurs, którego autorem jest Forza Motorsport Polska.
7. Wszystkie screeny muszą być zaakceptowane przez organizatorów i sprawdzone pod kątem poprawności ich wykonania. Akcept udzielany będzie pod danym screenem.
8. Osoby upoważnione do akceptowania screenów, zwane też organizatorami: Marcin Piekarz (Danteze), Oskar Kochanowski (osa5469), Adrian Scholtyssek (Adi 1994), Tomasz Walicki (Walicki34).
7. Nagroda: gra Forza Motorsport 7.
8. Aby wziąć udział w losowaniu nagród, podany czas musi być lepszy od czasu uzyskanego przez wirtualnego Stiga (1:57,877).
9. Zgłoszone wcześniej czasy można poprawiać aż do końca trwania konkursu. Ważne aby była zawarta informacja, że jest to poprawiony czas. Apelujemy też o roztropność.
10. W zgłoszeniach należy również podać swoje imię i nazwisko, które umieszczone zostanie w rankingu.
11. Konkurs trwa od 04.10.2017 do 08.10.2017. Do tego czasu można wysyłać screeny.

 

 

Poprawny screen

1AT0109.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
0

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.