Regulamin
0

1 post w tym temacie

Regulamin konkursu Pokonaj Stiga w Super Trofeo!

 

1. Konkurs polega na uzyskaniu lepszego czasu od wirtualnego Stiga (1:57,877) samochodem Lamborghini Gallardo LP570-4 Super Trofeo na torze Nurburgring GP w grze Forza Motorsport 6.
2. Tor w dowolnym wariancie pogodowym. Samochód może być dowolnie ulepszony i podniesiony do dowolnego indeksu.
3. Czasu uzyskujemy w trybie jazda testowa, poprzez zrobienie zdjęcia gdy w momencie przejechanie przez linię start/meta pokazuje się po prawej wynik najlepszego okrążenia. Czas musi być bez wykrzyknika. Prawidłowo zrobione zdjęcie jest ukazane poniżej. Po przejechaniu linii start/meta najlepszy czas wyświetla się około 10 sekund, więc najlepiej screena zrobić od razu, aby nie było konieczności przejeżdżania kolejnego okrążenia. Na screenie kamera musi być z oddali aby można było bez problemu rozpoznać samochód oraz tor.
4. Screen/zdjęcie robimy poprzez naciśnięcie dwukrotnie loga Xbox i przycisku Y na padzie.
5. Screeny możemy ściągnąć ze strony http://xboxdvr.com/ podając swój gamertag.
6. Screeny można umieszczać w odpowiednim temacie w dziale Pokonaj Stiga w Super Trofeo! na forum lub w dowolnym poście na Facebooku promującym konkurs, którego autorem jest Forza Motorsport Polska.
7. Wszystkie screeny muszą być zaakceptowane przez organizatorów i sprawdzone pod kątem poprawności ich wykonania. Akcept udzielany będzie pod danym screenem.
8. Osoby upoważnione do akceptowania screenów, zwane też organizatorami: Marcin Piekarz (Danteze), Oskar Kochanowski (osa5469), Adrian Scholtyssek (Adi 1994), Tomasz Walicki (Walicki34).
7. Nagroda: gra Forza Motorsport 7.
8. Aby wziąć udział w losowaniu nagród, podany czas musi być lepszy od czasu uzyskanego przez wirtualnego Stiga (1:57,877).
9. Zgłoszone wcześniej czasy można poprawiać aż do końca trwania konkursu. Ważne aby była zawarta informacja, że jest to poprawiony czas. Apelujemy też o roztropność.
10. W zgłoszeniach należy również podać swoje imię i nazwisko, które umieszczone zostanie w rankingu.
11. Konkurs trwa od 04.10.2017 do 08.10.2017. Do tego czasu można wysyłać screeny.

 

 

Poprawny screen

1AT0109.jpg

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
0

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.