Dyskusja ogólna
0

16 posts in this topic

Śmigam sobie od wczoraj ten tor z kwalifikacji i pełen szacun dla was za te czasy. Wykręciłem narazie 2:00,512 ale nawet nie uploaduje bo to wstyd :D

Mam pytanie, odnośnie wejścia w przedostatni zakręt, jedziecie tam na 3 czy 2 biegu ?

A jak u was ze sprzętem na którym jeździcie, wszyscy korzystają z kierownicy czy jest ktoś na padzie ?

Osobiście śmigam na padzie co chyba jest gorszą opcją, zakres wciskania hamulca i gazu jest troche ograniczony.

14 minut temu, Kuba Piaścik napisał:

No własnie jeżeli chodzi o asysty to wszystko wyłączone ale bez ABS jestem zerem, nie potrafie wyczuć hamulca i w 50% blokuje koła. A sprzęgło na jakim masz przycisku ?

Nawet jak nie idzie to nie włączaj ABS. Przyjdzie czas że załapiesz, a potem to już jak z jazdą na rowerze :) Kwestia wyłapania wibracji i plastiku przy końcu triggera :)

Po 15 kółkach bez ABS'u pobiłem swój czas do 1:59.464. Droga hamowania jest zdecydowanie krótsza do zakrętów bez tego, ale zdarza mi się przelecieć zakręt bo za lekko próbuje hamować. 

Sprzęgła jeszcze nie próbuje.

Dnia 6.10.2017 o 17:33, Kuba Piaścik napisał:

Śmigam sobie od wczoraj ten tor z kwalifikacji i pełen szacun dla was za te czasy. Wykręciłem narazie 2:00,512 ale nawet nie uploaduje bo to wstyd :D

Mam pytanie, odnośnie wejścia w przedostatni zakręt, jedziecie tam na 3 czy 2 biegu ?

Ja po około 30 okrąrzeniacch najlepszy czas miałem 2:08,500 :D to dopiero wstyd uploadować.

Mam głupie pytanie, ja włączyć menu pauzy z widokiem na bok samochodu (jak na przykładowym screenie)? Ja w menu pauzy zawsze mam widok z tyłu samochodu.

mam pytanie, w kwalifikacjach, przy próbach czasowych, cały czas pojawia mi się wykrzyknik "!" przy okienku z czasem, 

nie wiem czym to jest spowodowane, próbuje jeździć z asystami i bez, a ten wykrzyknik jest cały czas...

samochód mam fabryczny, bez tuningu... B588

trzeba coś wł/wył, czy tak jest dobrze?

Wykrzyknik oznacza, że Twoje okrążenie jest nieczyste. Prawdopodobnie wyjechałes gdzieś za daleko na trawę co skutkuje nieczystym okrążeniem. Nastepne okrazenie po takim wyjechaniu tez czesto z góry jest nieczyste zeby nie praktykowac jakiegos scinania na prostą start meta zeby nabrac np wiekszej predkosci na wejsciu w okrazenie. Musisz trzymać się toru.