Dyskusja ogólna (tylko w języku polskim!)
0

71 odpowiedzi w tym temacie

3 godziny temu, Łukasz Szymczyk napisał:

Nie wiem jakie są plany, ale jeżeli mogę coś zasugerować to wg. mnie o wiele fajniejsza jest ta nowa kamera w forzy 7 (bez widoku kierownicy) niż tradycyjna kamera z kokpitu.

Tak ale nie da sie jej zablokować podobno. Jak z wnętrza to chyba tylko widok tradycyjny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam propozycję aby ujednolicić komunikator głosowy. Znajduje się w grupie ludzi, która nie może korzystać z czatu głosowego grupy aplikacji XBOX. Mam 2 propozycje rozwiązania problemu:

-TeamSpeak3 - bezpłatny na PC,  płatny na telefon     + posiadamy serwer należy tylko posiadać program

-Discord - darmowy na PC i na telefon     + "serwery" są darmowe

Liczę na jakieś rozwiązanie które umożliwi wszystkim możliwość czatu głosowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, MateBLN napisał:

Mam propozycję aby ujednolicić komunikator głosowy. Znajduje się w grupie ludzi, która nie może korzystać z czatu głosowego grupy aplikacji XBOX. Mam 2 propozycje rozwiązania problemu:

-TeamSpeak3 - bezpłatny na PC,  płatny na telefon     + posiadamy serwer należy tylko posiadać program

-Discord - darmowy na PC i na telefon     + "serwery" są darmowe

Liczę na jakieś rozwiązanie które umożliwi wszystkim możliwość czatu głosowego.

Temat wałkowany już u nas wielokrotnie. TS jest spoko, nawet server był, ale i tak korzystało z niego mało osób. Można go ponownie wprowadzić tylko pytanie ile osób będzie tam siedziało.

Kiedyś robiliśmy łączników czyli osoby które były tu i tu i przekazywały informację między grupami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Danteze napisał:

Temat wałkowany już u nas wielokrotnie. TS jest spoko, nawet server był, ale i tak korzystało z niego mało osób. Można go ponownie wprowadzić tylko pytanie ile osób będzie tam siedziało.

Kiedyś robiliśmy łączników czyli osoby które były tu i tu i przekazywały informację między grupami.

Nasz serwer TeamSpeak jest otwarty na współprace, oznaczałoby to że nie wymagałoby to generowania kosztów utrzymania serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, KubaXman napisał:

Przecież komunikacja podczas wyścigu może odbywać się w samym lobby, nie musimy siedzieć w grupie XBL.

Gdyby Forza odczytywała poprawnie mikrofon nie widziałbym problemu, niestety tak nie jest ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi