Dyskusja ogólna (tylko w języku polskim!)
0

67 postów w tym temacie

Szkoda tylko, że ten patch odnosi się głównie do lig :(

Tą jedną rundę się wstrzymamy, słowo się rzekło, zmieniać decyzji też nie ma sensu bo będziemy wprowadzać w błąd.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć jestem nowy w lidze i chciałbym dowiedzieć się jak przystąpić do kwalifikacji a później do wyścigu który ma być w najbliższą niedzielę. Nigdzie na forum tego znaleźć nie mogę i nigdy nie dołączałem do podobnych lig. Gdyby był ktoś tak miły i krok po kroku opisał jak to zrobić bo póki co mam tylko przygotowany (oklejony) samochód i przypisany numer startowy. Z góry dziękuję bardzo za poświęcony czas na udzielenie odpowiedzi. :)

Edytowane przez zosiek162
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, zosiek162 napisał:

Cześć jestem nowy w lidze i chciałbym dowiedzieć się jak przystąpić do kwalifikacji a później do wyścigu który ma być w najbliższą niedzielę. Nigdzie na forum tego znaleźć nie mogę i nigdy nie dołączałem do podobnych lig. Gdyby był ktoś tak miły i krok po kroku opisał jak to zrobić bo póki co mam tylko przygotowany (oklejony) samochód i przypisany numer startowy. Z góry dziękuję bardzo za poświęcony czas na udzielenie odpowiedzi. :)

Z tego co widze w dziale podziału na grupy jestes przypisany do listy rezerowej grupy Silver ( czyli Volvo).  Jako, że jeszcze nigdy nie bylo pełnego lobby (24 osoby), to skoro oklejanie auta masz już za sobą, pozostało Ci stawić sie w niedziele na wyścig :) Dodaj sobie do znajomych osoby które stawiają lobby ( w podziale na grupy znajdziesz nicki). Kwalifikacje do wyscigu odbywaja sie zaraz przed wyscigiem. Jezeli korzystasz z discorda to moge pózniej podeslac link, siedzi tam zawsze pare osób bo komunikacja jest sabilniejsza niz przez grupe xbox live.  Jak masz jeszcze jakies pytania to wal :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Mam w znajomych stawiając hej lobby. Ale jak znajdę te kwalifikacje? Wejdę w grę wieloosobową i co dalej? :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kwalifikacje odbywają się chwilę przed wyścigiem. Więc musisz się stawić o określonej godzinie i czekać na zaproszenie lub przez zakładkę xboxową próbować dołączyć do lobby. Więc po prostu bądź gotów o godzinie 21 lub delikatnie wcześniej z odpaloną najlepiej już grą. Mam nadzieje, że w miarę jasno to wytłumaczyłem :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22 godziny temu, zosiek162 napisał:

Bardzo Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Mam w znajomych stawiając hej lobby. Ale jak znajdę te kwalifikacje? Wejdę w grę wieloosobową i co dalej? :)

Kwalifikacje to jest po prostu wyścig z włączonymi duchami, żeby każdy miał swobode jazdy. Na podstawie czasów okrążeń z tego wyścigu ustawia się zawodników do wyścigu głównego. Wszystko odbywa się w tym samym lobby.

Edytowane przez Kuba Piaścik
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
56 minut temu, zosiek162 napisał:

Ta wiadomość niestety nie odpowiada na zadane przeze mnie pytanie. Jak znaleźć lobby? 

Jeżeli masz osobę stawiającą lobby w znajomych lub kogoś kto jest w tym lobby, możesz kliknąć na niego na xbox live i wyświetli się przycisk zeby dołączyć do gry. Jeżeli będziesz w tym czasie w menu forzy to automatycznie dołączy Cię do lobby.  Osoba która jest w grze wieloosobowej, ma taką miniaturke pada przy swoim nicku na xbox live, w ten sposób rozpoznasz czy jest juz w lobby czy nie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jeszcze zapytam. Czy jak jestem na liście rezerwowej to rozumiem że jak będzie 24 graczy to nie pościgam się dzisiaj? :P a jak już mi się uda dołączyć do wyścigu bo będzie słaba frekwencja to przed kolejnym wyścigiem będę nadal na liście rezerwowej czy już zyskam miano uczestnika stałego?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę podać listę hostów w tym rezerwowych żebym na drugi raz nie opuścił przez sprawy organizacyjne wyścigu. Dziękuję.

Edytowane przez zosiek162
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przed wyścigiem pisz do mnie osa5469 lub Adi 1994, Danteze, SkrzypekMatt, risto giesche

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
58 minut temu, zosiek162 napisał:

Kto tworzy dzisiaj wyścig mugello? :)

Która grupa?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W związku z rozwiązaniem umowy z Nissanem, chciałbym od kolejnego wyścigu gościnnie (bez punktów) jechać Volvo.

Pytanie do organizatorów czy jest to mozliwe? :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

poklóciłem sie z dyrektorem technicznym.. mimo mojej eskalacji GTR nadal ma pada zamontowanego zamiast kierownicy.. To nie spełnia moich wymagań. Stąd dalsze kroki.

Dostałem fajną oferte z Volvo, wiec stąd pomysł by nie wycofywać sie zupełnie z cyklu IFC. Oczywiście o punkty nie będe już walczył.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach