Dyskusja ogólna (tylko w języku polskim!)
0

71 odpowiedzi w tym temacie

Ja grałem na PC i nie było żadnego problemu z mikrofonem, każdego słyszałem, każdy słyszał mnie. Zarówno w grupie przez aplikację XBOX, jak i w same grze. Natomiast znacznie lepiej mi było jak grupa była na Discordzie, a gra oddzielnie. To dlatego, że wolę grę słyszeć osobno i głosy osobno, a nie wszystko z jednego głośnika :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja akurat nie mogę mieć jednocześnie dwóch zestawów słuchawkowych w uszach. Zawsze gram z jednym odchylonym uchem, bo muszę też słyszeć czy Syn nie płacze. Poza tym to trochę wkurzajace mieć dwa urządzenia na raz. Już raz to testowaliśmy z Team Speak i były różne zdania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja gram na sluchawkach i nie mam możliwości użyć innego systemu komunikacji głosowej jak ta z grupy lub lobby.

Możecie zrobić serwer na discord, ale będzie tam tylko kilka osób i pojawi sie nowy problem jak przekazywać informacje między grupami.

Testowaliśmy to i wg mnie było z tym wiecej zamieszania niż korzyści.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja rozumiem, że może być wam nie wygodnie tylko każdy chciałby mieć jakiś kontakt i dlatego daje propozycje ujednolicone, ponieważ Forza oraz XBL nie odczytuje mojego mikrofonu. Nie wiem czy jest to spowodowane tym, że posiadam kartę dźwiękową czy czymś innym, próbowałem wieloma sposobami to naprawić ale dalej nie działa, a nie ukrywam również chciałbym się komunikować podczas wyscigów. Gdybym chociaż miał możliwość słyszeć na grupie XBL to mógłbym się nawet głosowo nie udzielać, ale niestety XBL blokuje mój profil w całości i nie mogę zazwyczaj nawet do grupy na XBL dołączyć, a gdy już uda mi się dołączyć to ani ja nie słysze nikogo ani nikt nie słyszy mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
53 minuty temu, MateBLN napisał:

Ja rozumiem, że może być wam nie wygodnie tylko każdy chciałby mieć jakiś kontakt i dlatego daje propozycje ujednolicone, ponieważ Forza oraz XBL nie odczytuje mojego mikrofonu. Nie wiem czy jest to spowodowane tym, że posiadam kartę dźwiękową czy czymś innym, próbowałem wieloma sposobami to naprawić ale dalej nie działa, a nie ukrywam również chciałbym się komunikować podczas wyscigów. Gdybym chociaż miał możliwość słyszeć na grupie XBL to mógłbym się nawet głosowo nie udzielać, ale niestety XBL blokuje mój profil w całości i nie mogę zazwyczaj nawet do grupy na XBL dołączyć, a gdy już uda mi się dołączyć to ani ja nie słysze nikogo ani nikt nie słyszy mnie.

Wygląda mi to na problem z translacją NAT. Sprawdź jej status.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, risto napisał:

A nie wyskauje Ci jaki to jest dokładnie problem? Ja tak miałem i bez problemu na supporcie xbox znalazłem rozwiązanie, 10min i po kłopocie.

Nie wyskakuje żaden problem. Szukałem rozwiązań w różnych źródłach

22 godziny temu, Danteze napisał:

Wygląda mi to na problem z translacją NAT. Sprawdź jej status.

Połączenie mam otwarte, porty odpowiednie dla XBL również. Jedyne co zwiazane z Forzą z czym mam problem to Protokół Teredo, który masz racje ma powiązanie z translacją NAT dla aplikacji Xboxa, ale umiem rozwiązać ten problem i połączenie tego trybu/protokołu teredo przywracam poprawnie zgodnie z instrukcją na supporcie i wtedy multiplayer zaczyna mi działać w Forzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, SwellerCoyote37 napisał:

Witam, jak znaleść się w którejś z grup. Zapisałem się ale nie zostałem do żadnej przydzielony.

A zgłosiłeś swój czas w kwalifikacjach? Wg niego dzieliliśmy na grupy. Teraz wszystkie są pełne i mogę dopisać ciebie do rezerwowej Gold albo Silver. Daj znać którą chcesz. Potem rezerwowi zostaną przeniesieni do Bronze jak będzie więcej osób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Realna, czyli taka jaka aktualnie będzie w danym miejscu. Sprawdzić możecie na stronie:

https://www.accuweather.com/en/us/alton-va/24520/weather-forecast/2219386

Przed wyścigiem sprawdzimy aktualną pogodę i ustawimy ją w wyścigu tak aby była możliwie najbardziej realna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Tiger napisał:

VIR na sucho będzie niebezpiecznym torem, w deszczu to będzie festiwal incydentów.

Nie mam nic do losowej pogody, ale na tym torze to nie jest dobry pomysł.

Zgadzam się, ale pogoda jest wyjątkowo optymistyczna. Sprawdźcie ;)

Jak już będziemy stosować regułę którą opisałem to bez wyjątku. Aczkolwiek w niedzielę jak nie nadejdzie jakieś nagłe załamanie pogody to będzie piękna słoneczna pogoda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz jak ktos ma uszkodzony samochod I zjedzie do pitu to nie traci za duzo bo inni tez musza to zrobic. Jezeli obowiazkowy pit by zniknal, to taki zjazd uszkodzonym autem rownalby sie z ogromnymi stratami czasowymi, bo inni przebywaliby caly wyscig na torze. Dodatkowym autem pitow jest to, ze czasami równego przeciwnika jestes w stanie wyprzedzic wlasnie przez pit, jezeli ogranicza twój potencjał ma torze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, Kuba Piaścik napisał:

Teraz jak ktos ma uszkodzony samochod I zjedzie do pitu to nie traci za duzo bo inni tez musza to zrobic. Jezeli obowiazkowy pit by zniknal, to taki zjazd uszkodzonym autem rownalby sie z ogromnymi stratami czasowymi, bo inni przebywaliby caly wyscig na torze. Dodatkowym autem pitow jest to, ze czasami równego przeciwnika jestes w stanie wyprzedzic wlasnie przez pit, jezeli ogranicza twój potencjał ma torze.

Jaki zjazd uszkodzonym autem? Jak wyłączymy uszkodzenia, to nie będziesz zjeżdżał, bo auto się nie zepsuje :) A jak ktoś przywali w ścianę to i tak straci kilka sekund, zanim wróci na tor, wystarczająca kara za błąd. Dla mniej doświadczonych nawet lepiej, bo jak za aleją serwisową gdzieś się rozbije i zanim dotoczy się do pitu z uszkodzonym autem, to straci wiele czasu. Ja bym pozostał przy obecnym kalendarzu, nie ma co liczyć ze Turn 10 coś zrobi z tymi błędami, bo ta gra na rynku jest już od ponad 2 miesięcy. Nie widać poprawy, nawet problemy z dźwiękiem w multi nadal występują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi