Dyskusja ogólna (tylko w języku polskim!)
0

69 postów w tym temacie

1 godzinę temu, Kuba Piaścik napisał:

Kiedy można się spodziewać szczegółów ligi ? 

Mam na myśli rodzaj samochodów, blokowanie kamery i tory.

W przeciągu 1-2 tyg. Jeszcze debatujemy nad szczegółami :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem jakie są plany, ale jeżeli mogę coś zasugerować to wg. mnie o wiele fajniejsza jest ta nowa kamera w forzy 7 (bez widoku kierownicy) niż tradycyjna kamera z kokpitu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Łukasz Szymczyk napisał:

Nie wiem jakie są plany, ale jeżeli mogę coś zasugerować to wg. mnie o wiele fajniejsza jest ta nowa kamera w forzy 7 (bez widoku kierownicy) niż tradycyjna kamera z kokpitu.

Tak ale nie da sie jej zablokować podobno. Jak z wnętrza to chyba tylko widok tradycyjny.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
56 minut temu, Kuba Piaścik napisał:

Jest ktoś chętny na zawiązanie drużyny do tej ligi ? Chyba raźniej będzie jeździć z kimś niż samemu ;)

Zgadza się, dlatego już temat do zapisów teamów jest. Kwestia tylko aby właśnie się dobrać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
27 minut temu, Kuba Piaścik napisał:

Mniej więcej po ile osób przewidujecie na grupę ?

W dziale rejestracje jest opisane. Max 3 osoby.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
54 minuty temu, Danteze napisał:

W dziale rejestracje jest opisane. Max 3 osoby.

Na grupę w sensie podziału ligi : Platinum, Gold, Silver. Ile osób w poszczególnych grupach.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak w gwoli ścisłości, to ten Nissan GT-R z grupy Gold, to jest japońska klasa GT500 a nie GT3(chyba nie ma w FM7 GT-Ra GT3). ;) 

Edytowane przez KubaXman
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To prawda. jest to klasa GT500... ale w Forzie jest jedynym jej przedstawicielem i z przyzwyczajenia wszyscy zaliczają go do GT3, zresztą tak jak Astona Martina DBR9 (klasa GT1) i BMW M3 (klasa GT2)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mógłby ktoś wrzucić fotkę jak wygląda etykieta na numer startowy? Chciałem pobrać z witryny Adiego, ale ładuje się tylko połowa grup jakie ma wrzucone, a druga połowa nie chce się za nic załadować. :/ 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam propozycję aby ujednolicić komunikator głosowy. Znajduje się w grupie ludzi, która nie może korzystać z czatu głosowego grupy aplikacji XBOX. Mam 2 propozycje rozwiązania problemu:

-TeamSpeak3 - bezpłatny na PC,  płatny na telefon     + posiadamy serwer należy tylko posiadać program

-Discord - darmowy na PC i na telefon     + "serwery" są darmowe

Liczę na jakieś rozwiązanie które umożliwi wszystkim możliwość czatu głosowego.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, MateBLN napisał:

Mam propozycję aby ujednolicić komunikator głosowy. Znajduje się w grupie ludzi, która nie może korzystać z czatu głosowego grupy aplikacji XBOX. Mam 2 propozycje rozwiązania problemu:

-TeamSpeak3 - bezpłatny na PC,  płatny na telefon     + posiadamy serwer należy tylko posiadać program

-Discord - darmowy na PC i na telefon     + "serwery" są darmowe

Liczę na jakieś rozwiązanie które umożliwi wszystkim możliwość czatu głosowego.

Temat wałkowany już u nas wielokrotnie. TS jest spoko, nawet server był, ale i tak korzystało z niego mało osób. Można go ponownie wprowadzić tylko pytanie ile osób będzie tam siedziało.

Kiedyś robiliśmy łączników czyli osoby które były tu i tu i przekazywały informację między grupami.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Danteze napisał:

Temat wałkowany już u nas wielokrotnie. TS jest spoko, nawet server był, ale i tak korzystało z niego mało osób. Można go ponownie wprowadzić tylko pytanie ile osób będzie tam siedziało.

Kiedyś robiliśmy łączników czyli osoby które były tu i tu i przekazywały informację między grupami.

Nasz serwer TeamSpeak jest otwarty na współprace, oznaczałoby to że nie wymagałoby to generowania kosztów utrzymania serwera.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, MateBLN napisał:

Nasz serwer TeamSpeak jest otwarty na współprace, oznaczałoby to że nie wymagałoby to generowania kosztów utrzymania serwera.

No to można kombinować, ja mogę być tu i tu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przecież komunikacja podczas wyścigu może odbywać się w samym lobby, nie musimy siedzieć w grupie XBL.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, KubaXman napisał:

Przecież komunikacja podczas wyścigu może odbywać się w samym lobby, nie musimy siedzieć w grupie XBL.

Gdyby Forza odczytywała poprawnie mikrofon nie widziałbym problemu, niestety tak nie jest ;/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już jedziemy 3 tydzień ligę FTCC i żadnych problemów w lobby nie było.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach