Dyskusja ogólna (tylko w języku polskim!)
0

9 postów w tym temacie

Witam, mam dwa pytania...

1. Czy jest możliwość na odstępstwo od regulaminu i moglibyśmy jechać zespołem trzyosobowym?

2. Nie rozumiem zapisu w regulaminie w pkt 9, a mianowicie: "W zespole muszą być dwie osoby, które korzystają z tego samego samochodu i barw. " czy to znaczy, że jak jedziemy we czwórkę to możemy mieć dwa malowania?

U mnie dzisiaj jest 35 stopni więc mogę czegoś nie zrozumieć... ;-)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Lepiej by było,jakbyście jechali w zespole 4 osobowym. Ale można zrobić wyjątek.

2. To jest błąd w regulaminie. Już poprawiłem. Oczywiście że zespół musi jechać jednym malowaniem. Dzięki za uwagę :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko polecam się na przyszłość ;-)

Chodzi o to że my jedziemy na jednej konsoli i jesteśmy we trzech, w jednym miejscu i po prostu nam jest wygodniej tak jechać. No ale jak trzeba będzie to coś wykombinujemy :-D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bubu, możecie jechać w trójkę. MacPawlen jest na rynku kierowców, więc możecie też to wziąć pod 'skrzydło'. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam takie pytanie odnośnie indeksów samochodów klasy prototype, a mianowicie zobaczyłem podczas treningu, że wszystkie fordy miały indeks 945, a na forum wyraźnie jest napisane 938, mogę wiedzieć o co chodzi? Samochody wyraźnie odchodziły mi na prostych, wiem, że można to osiągnąć odpowiednimi ustawieniami, ale zaniepokoił mnie ten indeks...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bubu chodzi o to że Chevy DP potrzebuje jeden zjazd do pitu mniej niż Ford. Wszystko było testowane i na koniec stintu auta mają ten sam przejechany dystans. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no okej :-)

tylko mnie zdziwiło to ponieważ nie ma żadnej informacji na forum, wczoraj specjalnie całe przeszukałem ;-)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach