Runda 2 - Watkins Glen - Wyniki i dyskusja
0

2 posty w tym temacie

Bardzo wymagająca runda. Szybki tor, na którym nie było praktycznie okazji do wyprzedzenia ale od początku.

Kwalifikacje zacięte. Goliath super tępo ale walka z Walickim do ostatniego okrążenia i tym razem to mi udało się zająć drugie miejsce startowe. Sam start na dojeździe do pierwszego zakrętu wydawał się słaby bo Walicki zminimalizował poślizg kół i zrównał się ze mną i Goliathem jednak mi udało się zająć wewnetrzną i wyszedłem na pierwsze miejsce budując przewagę. Przez wlkę Walickiego i Goliatha udało się trochę odskoczyć jednak Volvo w końcu uporało się z Fordem i zbliżał się bardzo szybko. W końcu zaczęliśmy walczyć zderzak w zderzak i to jeszcze przed 1 pitstopem. Jak już wcześniej napisałem nie było zbyt dużo okazji do wyprzedzania dzięki czemu utrzymywałem 1 miejsce... przez cały wyścig. Goliath był tak blisko, że aż się dosłownie spociłem ;] Cały czas czułem oddech PITBULLA na plecach. N 1 pitstop wjechałem ja mając 20m przewagi. Na następnym okrążeniu zjechał Goliath jednak wyjechał 20m za mną więc uffff udało się. Do 2 pit stopu praktycznie na każdym zakręcie odpierałem ataki Volvo. Wyjeżdzając z drugiego postoju znów jestem przed Goliathem jednak tym razem dojechaliśmy do Tigera i Zeta gdzie rozegrała się epicka walka 4 samochodów. Super extra jazda chłopaki ;]

Jeśli tak będzie wyglądać reszta sezonu to może być najlepszą ligą w jakiej jechałem.

Dziękuję wszystkim za przybycie i extra zabawę. A kogo nie było niech żałuję.

Za dwa tygodnie wszystko może się odwrócić gdyż widzimy się na Rio National ;]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach