Zgłoszenia incydentów - Runda3 - Circuit the Catalunya
0

21 posts in this topic

Przecież to jest incydent wyścigowy. Jak dobrze wiemy ta tarka wsysa w piach i spowalnia praktycznie do zera bardzo szybko. Walicki nie zrobił żadnego ruchu w Twoją stronę i nawet nie zdarzył na tor wrócić gdy się od niego odbiles. A Ty też nie bardzo mogłeś to uniknąć no bo przez tą tarke nagle zrobiła się bardzo dużą różnica prędkości i za mało czasu na reakcję

W pierwszym wyścigu proszę aby sędziowie zwrócili uwagę na ;

1 start Brzezina

2 tiger uderza w danteze

3osa uderza w grubsona i tak naprawdę to wszystko od tego się zaczyna

4moment hamowania Bubu i obrona wewnętrznej za wszelką cenę nie patrząc co dzieje się przed nim

5  moment hamowania bambo

to wszystko z mojej perspektywy do pierwszego zakrętu

Edited by Marecky
przeoczenie

8 godzin temu, osa54 napisał:

Przecież to jest incydent wyścigowy. Jak dobrze wiemy ta tarka wsysa w piach i spowalnia praktycznie do zera bardzo szybko. Walicki nie zrobił żadnego ruchu w Twoją stronę i nawet nie zdarzył na tor wrócić gdy się od niego odbiles. A Ty też nie bardzo mogłeś to uniknąć no bo przez tą tarke nagle zrobiła się bardzo dużą różnica prędkości i za mało czasu na reakcję

Czyli powrót na tor wykonujemy nie patrząc czy coś jedzie?

Edited by grubson

13 godzin temu, Marecky napisał:

tiger uderza w danteze

4moment hamowania Bubu i obrona wewnętrznej za wszelką cenę nie patrząc co dzieje się przed nim

a jakieś szczegóły? które wyścigi i mniej więcej jaka część wyścigu

Dnia 9.05.2017 o 19:17, grubson napisał:

Po wyścigu mówiłem, że niczego zgłaszać nie będę, jednak kwiatek podesłał mi link który postanowiłem wykorzystać. 

http://xboxdvr.com/gamer/Flowerus/video/30834545

Prośba do sędziów o ocenę.

Grubson, a gdzie Ty tu widzisz mój powrót na tor? Ja jechałem poboczem jak Ty wjechałeś mi tyłek, mnie ściągnęła tarka za to Ty nie wiem co chciałeś zrobić.

Twój kolega z zespołu zaczyna robić się śmieszny....nie idź tą drogą. Ja nie mam czasu żeby bawić się w DVR żeby kogoś podpierdalać. Ktoś ostatnio pisał na grupie że donoszenie na kogoś gdy nie było się uczestnikiem zajścia jest "słabe".

10 godzin temu, osa54 napisał:

a jakieś szczegóły? które wyścigi i mniej więcej jaka część wyścigu

(to wszystko z mojej perspektywy do pierwszego zakrętu)  ; sorry jeżeli nie jasno opisałem  tzn do pierwszego zakrętu to wszystko co podałem się wydarzyło ;

1 start Brzezina

2 tiger uderza w danteze

3osa uderza w grubsona i tak naprawdę to wszystko od tego się zaczyna

Edited by Marecky

8 godzin temu, Walicki34 napisał:

Twój kolega z zespołu zaczyna robić się śmieszny....nie idź tą drogą. Ja nie mam czasu żeby bawić się w DVR żeby kogoś podpierdalać. Ktoś ostatnio pisał na grupie że donoszenie na kogoś gdy nie było się uczestnikiem zajścia jest "słabe".

Prosisz się o ripostę to ją otrzymasz. Po COTA sądziłem, że masz tylko problem z czytaniem ze zrozumieniem, natomiast po tym co piszesz powyżej wydaje mi się, że również ze wzrokiem. Nie brałem udziału w zdarzeniu, nic nie zgłosiłem.

16 minut temu, Flowerus napisał:

Prosisz się o ripostę to ją otrzymasz. Po COTA sądziłem, że masz tylko problem z czytaniem ze zrozumieniem, natomiast po tym co piszesz powyżej wydaje mi się, że również ze wzrokiem. Nie brałem udziału w zdarzeniu, nic nie zgłosiłem.

Nawet nie liczyłem na to że nic nie powiesz, to nie w Twoim stylu. Jeżeli w zgłoszeniu Grubsona nie widzisz nic o sobie o chyba Ty masz problemy ze wzrokiem.

COTA chciałem zakończyć jak najszybciej żeby uciąć Twoje pieniactwo ...i nie mam zamiaru więcej do tego wracać.

@ Grubsone. .....chwilę przez zrobieniem tego zdjęcia odbijasz lekko w lewo i tarka ściąga Twoje auto na pobocze którym jechałem. Ja nie wyjechałem na tor w momencie uderzenia. 

5 minut temu, Walicki34 napisał:

@ Grubsone. .....chwilę przez zrobieniem tego zdjęcia odbijasz lekko w lewo i tarka ściąga Twoje auto na pobocze którym jechałem. Ja nie wyjechałem na tor w momencie uderzenia. 

Masz rację, ale w dalszym ciągu byłem na torze, Ty nie, a wszyscy wiemy, że wracający na tor powinien zrobić wszystko żeby zrobić to w sposób bezpieczny. Jak to się skończyło widać na filmie. Nie rozumiem dlaczego tak idziecie w zaparte razem Osą. Walicki popełniłeś błąd i tyle. Nie chce tu od nowa kręcić gównoburzy. Zgłaszam sytuację do oceny przez sędziego, który jest z Tobą w zespole. W sumie nie wiem czemu spodziewałem się innej diagnozy po Osie niż "incydent wyścigowy"... W takie sytuacji sędzią powinien być ktoś niezrzeszony.

Masz rację, że byłeś na torze ....ale ja na nim nie byłem....Ciebie ściągnęło na lewo z powodu tarki. Jak dla mnie to jest incydent wyścigowy i tyle. Ty najpierw mówiłeś, że niczego nie zgłaszasz, a teraz domagasz się dla mnie kary?

W pierwszym wyścigu popełniłem błąd i sam się do niego przyznałem - i to Osa dał mi karę. Za COTA Osa dał mi karę większą niż się spodziewał Twój kolego.....i Ty piszesz dalej że Osa jest stronniczy?

Mam nadzieję, że Adi lub Danteze wypowie się w temacie...choć nie sądzę że ktokolwiek Was przekona.

Pieniactwo w odpowiedzi na cwaniactwo, jest akcja jest reakcja. Do Osy miej pretensje, ze przez dwa tygodnie nie mogl wklepic  kary swojemu ziomusiowi w tak elementarnej sprawie.

Nadal nie widze, zebym zglosil incydent z Twoim udzialem i Grubsona, na moim wallu jest mnostwo takich akcji i wiele innych, korzystaj dowoli, zamiast palic ch. I mieszac mnie w kolejna gownoburze z Twoim udzialem.

Dostales tylko za COTA kare dlatego, ze przypomniałem Osie o tym.. I pewnie dlatego, ze Adi wyrazil swoje zdanie, argument obalony. 

Edited by Flowerus

4 minuty temu, Flowerus napisał:

Pieniactwo w odpowiedzi na cwaniactwo, jest akcja jest reakcja. Do Osy miej pretensje, ze przez dwa tygodnie nie mogl wklepic  kary swojemu ziomusiowi w tak elementarnej sprawie.

Nadal nie widze, zebym zglosil incydent z Twoim udzialem i Grubsona, na moim wallu jest mnostwo takich akcji i wiele innych, korzystaj dowoli, zamiast palic ch. I mieszac mnie w kolejna gownoburze z Twoim udzialem.

Dostales tylko za COTA kare dlatego, ze przypomniałem Osie o tym.. I pewnie dlatego, ze Adi wyrazil swoje zdanie, argument obalony. 

Flawerus takie dyskusje nie służą niczemu dobremu ...z tym, że tym razem nie posypię głowy popiołem i nie przyznam się do czegoś czego nie zrobiłem. 

Od początku tej ligi to Ty i Grubson robicie gównoburze.  

Osa wlepił mi tę karę na kilka dni przed Twoim "uprzejmym" przypomnieniem mu o tym.

Tym bardziej nie rozumiem, po co wywolujesz mnie do tablicy.

Jak juz wywolales to podziele się moja opinia w sprawie tego dzwona.

Grubson byl za torem, nie przepuscil Toyoty, DSQ.

Tak na powaznie, Osa powinien sie zastanowic, czy wystepuje tu w roli Twojego adwokata czy sedziego. 

Moim zdaniem nie powino byc tu kar. Uderzenie bylo poza torem. Wiecej ostroznosci przy "wyprzedzaniu" "omijaniu" i problem z glowy tez mnie tarka tam wyrzucala i jak pomalu wracalem na tor to te osoby co mnie omijaly robily mi miejsce delikatne.

2 minuty temu, Flowerus napisał:

Tym bardziej nie rozumiem, po co wywolujesz mnie do tablicy.

Jak juz wywolales to podziele się moja opinia w sprawie tego dzwona.

Grubson byl za torem, nie przepuscil Toyoty, DSQ.

Tak na powaznie, Osa powinien sie zastanowic, czy wystepuje tu w roli Twojego adwokata czy sedziego. 

Ja się nawet nie pytam jakie jest Twoje zdanie na ten temat bo to jest oczywiste. Jeżeli Ty nie potrafisz ogarnąć, że jazda pod prąd w wyścigach jest zakazana to nikt Cię nie przekona, że to był incydent wyścigowy.

Panowie, po obejrzeniu DVR, muszę powiedzieć że wina leży po obu stronach. Walicki wypadł przed wyjazdem z zakrętu Grubsona. Widać że Walicki nie wjeżdżał z powrotem na tor, lecz zwolnił przed tarką z myślą że Grubson nie pojedzie tak głęboko poza tarke i trochę zachowa ostrożność, widząc że pojazd znajduje się poza torem. Nie można osądzać Walickiego. Oby dwa kierowcy nie zachowali ostrożności. Grubson pojechał na 100% w ten zakręt a Walicki się tego nie spodziewał. Więc dla mnie to jest incydent wyścigowy.

Wszyscy wiemy jak to funkcjonuje w prawdziwych wyścigach. Auto poza torem, żółta flaga i trzeba ostrożnie przejechać przez daną część toru, a nie jechać na maksa. W danym przypadku nawet ominąć zagrożenie.

KOŃCZYMY Z TYMI DOCINKAMI!

KAŻDY Z WAS DOSTAJE OSTRZEŻENIE I NASTĘPNY KTO BĘDZIE NADAL 'SAPAĆ' PONIESIE KONSEKWENCJE!

Hih wkońcu a nawet kolejny raz guwnoburza bez mojego udziału ... jest progres może dlatego że mimo przylepienia mi łatki rozbijacza aut przeciwników takie incydenty z moim udziałem nie maja miejsca ;) .... no dobra dobra oprócz tego startu ... w sumie musiałem uciekać bo bym w audice przydzwonił a nie spodziewałem się że aż tak zajadę cruzowi GoPro :( ... więc za akcej na starcie z mojej strony sorrryYYY !!!

Guest
This topic is now closed to further replies.
0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.