Round 1 - Nurburgring GP (27.03.2017) - wyniki i dyskusja
0

4 posty w tym temacie

Oczywiście na wstępie gratulacje dla zwycięzcy

A już na chłodno po wyscigu jak to na mnie przystało czas na wylewne podsumowanie morderczej batalii na torze na którym zaczynałem się z wami scigać

Jedyną rzeczą z której jestem niezadowolony to tempo wyścigowe które mimo równych czasów było po prostu słabe i do konca nie jestem w stanie wyjaśnic co jest tego powodem

Podczas pierwszego wyscigu po karambolu na pierwszym zakecie zyskałem pare pozycji i dzielnie sie broniłem i pozycje nr 6 dopiero oddałem jak już wyczuwalne było zużycie opon w mercedesie , scierki były na tyle szybsze ,że bez problemu połykały mercedesa na dłuższych prostych i w takiej sytuacji byłem zmuszony skapitulować

W drugim wyscigu start ze środka stawki miałem cichą nadzieję że po pierwszym zakręcie znów zyskam parę pozycji po tym jak połowa stawki się rozsypie ..

Niestety ale wszyscy pojechali o dziwo czystko i przez bite 3 okr stawka była tak zwarta ,że w zakręty wchodziły po 4 samochody co było świetnym przykładem na to ,że się da :D

Zjechałem bardzo szybko do pitu co okazało się błędem który niestety spowodował ze znalazłem sie daleko z tyłu i przez wiele okr jechałem z frontalem zderzak w zderzak . Niesamowite wyprzedzenia zwroty akcji których oczywiscie nikt nie zobaczy bo powtórka sie urwała :D  Ale mogę śmiało powiedzieć ,że nawet za czasów jak jezdziłem w f1 nie było tak świetnch walk jak ta wczorajsza z Frontalem :)

Na zakończenie wielki szacun dla Adiego za skonstruowanie tak równych pojazdów i mimo tego ,że zająłem tak odległe miejsca to mam nadzieje ,że to dopiero poczatek świetnej zabawy :)

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratki dla zwyciezcy :)

Dla mnie wyscig byl naprawde fajny, nie dosc ze w godzinke pojechalismy 2 autami to jeszcze te auta po zakretach maja bardzo podobne predkosci.

Pierwszy wyscig niestety zakonczyl sie dosc szybko bo mialem 'dzwona' ale stwierdzilem ze brak uszkodzenia silnika nie zatrzyma mnie i do pitu nie zjade. Uszkodzenia mialem 100% prawy przod zwieszenie i hamulce. Sorki za 1 zakret po starcie wyscigu :)

Wyscig numer dwa tez byl dzwoniony wiec nie liczylem na dobre miejsce ale finalnie wyszlo bardzo pozytywnie :)

Generalnie fajnie zrobione autka a i pouderzac sie troche mozna bez duzych konsekwencji(uszkodzenia czy wypadniencia z toru).

Do nastepnego :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwszy wyścig spokojny, od samego początku w czołówce. Pod koniec walka z Walickim i odpierania ataków. Było ciekawie :)

Drugi to już festiwal błędów, jako taki rytm załapałem w połowie wyścigu, ale na odrabianie nie było już czasu.

Liga będzie super. Już nie mogę się doczekać kolejnego wyścigu :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach