Tania kierownica
0

2 posts in this topic

Witam , wlasnie kupiłem FH3 i jak widze to kompatybilne kierownice zaczynaja się od 500 zlotych i wyżej, czy kupujac kierownice za 50 zlotych moge zapomnieć o jakiejkolwiek zabawie? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, nie wiem tego na pewno, bo sam gram na padzie, aczkolwiek moim zdaniem może działać lub nie (z naciskiem na nie). Pamietaj ze Forza to nie jest typowy tytul na windowsa. W oryginale wspieral tylko sprzęty kompatybilne z Xem, dopiero z czasem dodali obsluge kolejnych kierownic (zobacz wateki na forum forzy).

Natomiast moim zdaniem, kupowanie "tanich" kierownic to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Lepiej pociułać i kupić coś fajniejszego, może używanego? Jeżeli masz możliwość, to pożycz sobie od kogoś kierownice i sprawdź czy w ogóle Ci to leży ; ). Jeżeli nie jesteś hardkorowcem i nie grasz w simy i tym podobne to imo kierownica specjalnie do Horizona to przerost formy nad treścią. Dobry gamepad wtedy bedzie lepszym wyjściem.

Na oficjalnym forum forzy masz jakieś fanowskie narzędzie (Forza UniWheel) które niby pozwala na współpracę z większą ilością kółek, niestety z listy kompatybilności nie widzę żadnej za "50 złotych".

Edited by bijacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
0

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.