Zgłoszenia incydentów - Runda1 - Road Atlanta
0

11 postów w tym temacie

logoblue.png

W tym temacie przez 7 dni zgłaszamy incydenty, które sędziowie powinni rozpatrzyć.

Podczas wpisywania zgłoszenia proszę o jak najdokładniejsze określenie kiedy podczas wyścigu miał miejsce incydent

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałbym, żeby sędziowie zajęli się zdarzeniem, które miało miejsce podczas drugiego wyscigu bodajże na 3 okrężeniu ( ostatni zakręt przed metą) w wyniku czego kilka osób miał tak na dobrą sprawę po wyścigu. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
20 godzin temu, Flowerus napisał:

Chciałbym, żeby sędziowie zajęli się zdarzeniem, które miało miejsce podczas drugiego wyscigu bodajże na 3 okrężeniu ( ostatni zakręt przed metą) w wyniku czego kilka osób miał tak na dobrą sprawę po wyścigu. 

Tak, ktoś rozwalił się na tym zakręcie i ze dwie osoby poobracało, chciałem ich ominąć ale przytarłem w opony i wystrzeliło mnie na środek toru po czym jeszcze dostałem w tył i 100% uszkodzeń :( Zanim udało mi się ruszyć i zjechać do boksu to wszyscy zdążyli przejechać okrążenie, zostałem zdublowany i dojechałem na ostatniej pozycji. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwsza sprawa to samopodpierdolenie Walickiego :D Czyli w skrócie, pierwszy wyścig, 11 okrążenie, 1 zakręt.

Drugi incydent to drugi wyścig, 3 lub 4 okrążenie włącznie z formującym i wylot z esów na krótką prostą. Na hamowaniu wjechał we mnie użytkownik ?bamboo? Stwierdził, że zadzwonił mu telefon, więc włączył pauze... Właśnie zauważyłem, że jego gamertagu nie ma ani na liście zapisanych, ani w klasyfikacji generalnej, więc incydent teoretycznie bez znaczenia..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 12.04.2017 o 20:30, Goliath napisał:

Na hamowaniu wjechał we mnie użytkownik ?bamboo? Stwierdził, że zadzwonił mu telefon...

MISZCZ! :D:D DSQ dla Bambusa!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale panowie . Podsyłajcie dowody w postaci DVR'ów bo inaczej nie mamy jak rozstrzygać po kogo stronie stoi wina :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Goliat Ty rozstrzygasz ? Wydaje mi się, że trzeba być niezłym świrem, żeby na podstawie dvr ocenić kto winny:P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, Flowerus napisał:

Goliat Ty rozstrzygasz ?

Ja nie rozstrzygam ale mam czynny udział w " loży sędziowskiej " i chciałbym sobie zobaczyć co tam się działo 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dlatego prosilem zeby zapisywac powtorki bo mi np sie nie zapisaly i mam nadzieje ze znajde obie u kogos

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 10.04.2017 o 23:33, Walicki34 napisał:

Ja zgłoszę samopodpierdolenie. R1 ostatnie okrążenie ja vs Goliat 

Niestety nie jestem w stanie zweryfikowac (brak powtorki i DVR)

EDIT: dobra jednak znalazłem incydent na Twitchu Danteze... kara wpadła

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
0

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.