FM6 polska wersja językowa?
0

5 postów w tym temacie

Cześć!

Mam pytanie odnośnie tego, co oznacza taki opis gry w sklepie "polska wersja(napisy pl.)".

Taką grę (w wersji pudełkowej i zafoliowanej) oferuje sklep internetowy ale cena jest jakaś niska (około 100 PLN), więc zastanawiam się czy powyższy opis oznacza, że to nie jest pełna wersja polska ale w jakiś tani sposób spolszczona za pomocą np. samych napisów, podczas gdy reszta jest po polsku albo chińsku:)

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć!

Mam pytanie odnośnie tego, co oznacza taki opis gry w sklepie "polska wersja(napisy pl.)".

Taką grę (w wersji pudełkowej i zafoliowanej) oferuje sklep internetowy ale cena jest jakaś niska (około 100 PLN), więc zastanawiam się czy powyższy opis oznacza, że to nie jest pełna wersja polska ale w jakiś tani sposób spolszczona za pomocą np. samych napisów, podczas gdy reszta jest po polsku albo chińsku:)

Pozdrawiam

Język jest przypisany do regionu. Jeśli masz polski to instalując grę zostanie pobrany język polski. Faktycznie w grze zobaczysz tylko polskie napisy. Nie ma tutaj dubbingu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Język jest przypisany do regionu. Jeśli masz polski to instalując grę zostanie pobrany język polski. Faktycznie w grze zobaczysz tylko polskie napisy. Nie ma tutaj dubbingu.

Czy w takim razie inne egzemplarze w sprzedaży z opisem "polska wersja gry" (i z widocznym polskim opisem na okładce) też nie posiadają dubbingu? Po prostu tak gra została wydana na nasz rynek? Może moje pytanie wydaje się dziwne ale nie jestem za bardzo obeznany a posiadam np. Forzę Horizon 2 z polskim dubbingiem i dlatego się dziwię. Chcę kupić grę dla syna i chciałbym wiedzieć czy są 2 różne wersje wersji polskiej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma dwóch wersji. Dostaniesz polskie napisy. Forza Horizon 2 była z dubbingiem. Trójka już ma tylko polskie napisy.

Gdy ktoś opisuje "polska wersja gry" to ma na myśli albo dubbing albo napisy, w zależności jak producent grę wydał.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma dwóch wersji. Dostaniesz polskie napisy. Forza Horizon 2 była z dubbingiem. Trójka już ma tylko polskie napisy.

Gdy ktoś opisuje "polska wersja gry" to ma na myśli albo dubbing albo napisy, w zależności jak producent grę wydał.

Dzięki

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach