Dyskusja ogólna
0

20 postów w tym temacie

JADE TO!!! pomysł świetny... czekałem na ligę z cywilnymi samochodami zrobionymi w stylu bardziej TUNE niz RACE ;] samochod juz mam xD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiaj lub jutro wstawię parę setupów do różnych samochodów żeby przetestować.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Terminarz już jest oficjalny!

Będziemy jeździć w poniedziałki od 30 stycznia 2017 roku.

Najbliższy wyścig testowy jest już za tydzień w środę 21 grudnia o godzinie 21.00 !!!

Zapraszamy do udziału! :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 17.11.2016 o 22:39, osa54 napisał:

JADE TO!!! pomysł świetny... czekałem na ligę z cywilnymi samochodami zrobionymi w stylu bardziej TUNE niz RACE ;] samochod juz mam xD

A co tam w garażu pochowałeś ;) ? sssssssspod znaku wiśni ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście że S2000, ale wybór był ciężki bo łapie się jeszcze NSX, Integra i Civici... a padło na S2000 bo ahhh ten silnik przewyk**wabisty no i końcu mogę jechać samochodem marzeń :)... nawet nie obchodzi mnie to czy będzie konkurencyjna xd 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proponowabym ustalić dopuszczalne roczniki samochodów, dziwnie by wyglądały auta z lat 60 lub 70 ze współczesnymi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A moze by tak zablokowac skrzynie ze sprzeglem ? Daje to nie tylko wyrownanie ale i mozliwosc dojechania do pit stopu gdy zapomnimy sie zjechac. Gdy 0 % paliwa mamy poprzez zmiane szybka na poczatku z 1 na 2 i powtarzac to szybko az samochod zacznie sie rozpedzac. Jezeli predkosc sie zwiekszy to z 2 na 3. Mi udalo sie do 100km.h rozpedzic bez paliwa 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale niektóre osoby nie potrafią jechać na sprzęgle. Musimy to wziąć pod uwagę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, Adi 1994 napisał:

Ale niektóre osoby nie potrafią jechać na sprzęgle. Musimy to wziąć pod uwagę.

To o tym pisze zeby zablokowac sprzeglo a zostac manual :D. Taktyka dotyczyla jazdy z manualem bez sprzegla. A ze sorzeglem nie udalo mi sie na 0% paliwie poruszyc auto zeby jechalo chyba ze ma ktos jakas taktyke :D

Edytowane przez bambo007
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko zasugerowac chcialem ze na manualnej mozna jechac bez paliwa doczolgac sie do pitu a manual ze sprzeglem nie 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale Bambo, kto planuje jechać tak długo by się później czołgać do boksu? Jest w tym sens? To jest bug gry że można jakoś się rozpędzić na 0% paliwa przy szybkiej zmianie biegów. Nie polecam, bo więcej się straci niż zyska.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy podczas tak długich wyścigów może się skończyć paliwo? Jak sprawdzić ile się ma w danej chwili paliwa i na ile okrążeń go wystarczy?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 minut temu, Arthurius napisał:

Czy podczas tak długich wyścigów może się skończyć paliwo? Jak sprawdzić ile się ma w danej chwili paliwa i na ile okrążeń go wystarczy?

Pod zegarem masz pasek z ilością paliwa. Trzeba samemu sprawdzić ile przejedzie na baku bez pitu, albo poczekać aż ktoś zrobi to prędzej :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paliwo sprawdzasz w telemetrii- na d-pad strzałka w dół i przechodzisz w prawo. Nie pamiętam w której pozycji ale chyba na ostatniej.  Trzeba wiedzieć ile auto pali % paliwa na 1 okrążenie i wiesz kiedy zjechać ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

!!!UWAGA!!!

Z powodów organizacyjnych liga FMPL GT4 Series zostaje zamknięta w trybie natychmiastowym!!!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach