Gotowe setupy
0

6 postów w tym temacie

Dla wszystkich którzy nie potrafią lub nie mają czasu przygotowywać setupów mamy dobrą informację! KAP3LAN jak zawsze stanął na wysokości zadania i przygotował setupy które pomogą osiągać lepsze czasy.

Były testowane na Yas Marina.

Nazwa każdego z nich to ptcc3

Setup na Hondę dostępny jest w modelu #2, Na Toyotę - #20.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ciekawe. W zeszłym PMC dość długo dłubałem przy suwakach mojego S3. Z chęcią się przekonam czy mam o tym jakieś pojęcie :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po dłuższych testach muszę stwierdzić, że setup Kap3lana robi robotę z jednym małym "ale". 6 bieg jest trochę za krótki i jeśli by to zmienić było by git. Audi S3.

Edytowane przez grubson
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po dłuższych testach muszę stwierdzić, że setup Kap3lana robi robotę z jednym małym "ale". 6 bieg jest trochę za krótki i jeśli by to zmienić było by git. Audi S3.

Wszystkie auta sa zrobione uniwersalnie na cały turniej z 6ka kończąca sie na najdłuższej prostej na silverstone i alpach czyli nie bedą idealne na Brands ale spróbuj brać wszystko o jeden bieg wyżej i powinno zaskoczyć, wybrałem krótsze biegi gdyż nadają sie lepiej do walki natomiast o wiele lepsze czasy bedą uzyskane przy dłuższych biegach (mniej zmian a zmiana kosztuje około - 0.2s)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To zostawiam jak jest.

Plus sa podniesione aby lepiej śmigały po krawężnikach i kocich łbach (Rio) tak ze bedą lepsze w szybkich zakrętach(Alpy) a krótkie biegi pomogą wbijać sie w wolne zakręty,

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach