Dyskusja ogólna
0

89 posts in this topic

Witam serdecznie wszystkich sympatyków FM6.

Miesiąc temu zacząłem jeżdzić w FM6...ale nie są to moje pierwsze kroki w tego typu grze, mianowicie ponad 10 lat temu czynnnie ścigałem się w Need For Speed 2 współzawodnicząc m.in. w lidze Clan Base w klanie Torque JX Racers - może starszym graczą mówią coś te nazwy.

Jaki nosiłeś pseudonim w JX?

Dzięki bardzo za odpowiedzi...pewnie zgłoszę team do drugiego wyścigu za dwa tygodnie.

A jak jest z obowiązkowymi naklejkami oraz numerem. Są jakieś szablony, które można pobrać? Jeżeli tak, to jak mam to zrobić?

Ostatnie pytanie dotyczy samegu wyscigu? Mianowicie, żeby przystąpić do wyścigu lub kwalifikacji to spotkanie jest na jakimś dedytkowanym lobby czy ktoś po prostu zaprasza wszystkich do jednego lobby?

Dzięki bardzo za odpowiedzi...pewnie zgłoszę team do drugiego wyścigu za dwa tygodnie.

A jak jest z obowiązkowymi naklejkami oraz numerem. Są jakieś szablony, które można pobrać? Jeżeli tak, to jak mam to zrobić?

Ostatnie pytanie dotyczy samegu wyscigu? Mianowicie, żeby przystąpić do wyścigu lub kwalifikacji to spotkanie jest na jakimś dedytkowanym lobby czy ktoś po prostu zaprasza wszystkich do jednego lobby?

Tak, są szablony. W Regulaminie uzupełniającym masz wymagane naklejki oraz ich autorów. Musisz wejść w edycje malowania i przyciskiem obok kółka xbox wybrać wyszukiwanie. Tam możesz wybrać po czym szukać i szukaj po autorze (jego nazwie). W spisie jego naklejek znajdziesz te wymagane.

Kwalifikacje oraz dwa wyścigi są na prywatnym lobby. Albo zapraszamy, albo sami się dołączamy do lobby.

Zet :D Siemaneczko! TFC Pols z tej strony. Kopę lat!

No witaj! :hug:

Rzeczywiście trochę latek minęło...to był dobry okres dla naszych klanów. Niezłe boje mieliśmy :) JX, TFC, CR i inne klany...

Ja od tamtego czasu nie miałem styczności z wyścigami...więc jest to mój powrót jeżeli można to tak nazwać, ale jednak młodzież jak narazie kopie mi tyłek :laugh:

Edited by Arkadius Fabricius

Witaj w klubie. Mnie leją do tego stopnia, że z kategorii amatorskiej nie mam zamiaru się do Pro przenosić. W Forze gram od roku a postępy mizerne :D Jeśli chcesz, to możesz w PTCC dobić do mojego zespołu, jeżdżę Audi S3 w barwach Red Bulla. Jakby co daj info na priv to wszystko Ci objaśnię.

Tak, są szablony. W Regulaminie uzupełniającym masz wymagane naklejki oraz ich autorów. Musisz wejść w edycje malowania i przyciskiem obok kółka xbox wybrać wyszukiwanie. Tam możesz wybrać po czym szukać i szukaj po autorze (jego nazwie). W spisie jego naklejek znajdziesz te wymagane.

Kwalifikacje oraz dwa wyścigi są na prywatnym lobby. Albo zapraszamy, albo sami się dołączamy do lobby.

Jasne...dzięki za wyjaśnienia

Witaj w klubie. Mnie leją do tego stopnia, że z kategorii amatorskiej nie mam zamiaru się do Pro przenosić. W Forze gram od roku a postępy mizerne :D Jeśli chcesz, to możesz w PTCC dobić do mojego zespołu, jeżdżę Audi S3 w barwach Red Bulla. Jakby co daj info na priv to wszystko Ci objaśnię.

Poszła wiadomość na priv

na pytanie 1 i 2 risto powinien odpowiedziec ;]

3. jak jest jakaś większa grupa online to tworzymy sobie lobby i jeździmy paczką. dodaj mnie do znajomych na Xboxie to gdy będziemy coś grać na pewno dostaniesz zaproszenie (osa5469)...

4. w grze online ustawienie na starcie w wyścigu liczy się od najlepszego czasu okrążenia z poprzedniego wyścigu. więc możesz być ostatni w wyścigu a w następnym startować z pierwszego pola gdy masz rekord okrążenia

Dzięki Osa...wyślę zaproszenie...mój nick SteelyZetinho

Mam pytanie będę mógł wystartować w następnym wyścigu czy jednak muszę czekać aż sezon się skończy? pozdrawiam

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Ja chcialem podziekowac nowym kierowca albo tym co wrocili za powrot atmosfery jaka panowala w poprzednim PMC AM smiesznie wesolo fun z jazdy, fakt faktem bylo kilka spin ale po wyscigu ostudzenie i zadowolenie ze smiechu panujacego :) rozumiem tych co sa doswiadczeni i maja umiejetnosci ale jazda bez zawodnikow mniejszej doswiadczeniem nie byla by na tyle wesola. Dobre doswiadczenie dla "lepszych" zawodnikow omijajac dublowanych taki test losia :D

Edited by bambo007

Ja mam takie spostrzeżenie- długie wersje torów były by jak najbardziej na miejscu w tego typu rozgrywkach. Dlaczego? Dlatego, że mamy dużo zawodników i zagęszczenie na torze wzrasta wraz ze zmniejszeniem długości okrążenia. Długi tor= rzadsze dublowanie. Po drugie- krótkie wersje torów są bardziej kręte i jest ciężko wyprzedzać a jak wiadomo nie każdy pokonuje tak samo zakręty co dodatkowo utrudnia. 

Mój pomysł- rozciągnijmy stawkę na dłuższym torze ;) 

Było to w którymś temacie poruszone, po prostu chłopaki nie spodziewali się takiego zainteresowania ta liga i zrobili krótsze tory na taki a'la test, ale jak każdy widzi bardzo dużo mamy osob chętnych i myślę że chłopaki już myśla o zmianie tras (bynajmniej powinni :)).

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Było to w którymś temacie poruszone, po prostu chłopaki nie spodziewali się takiego zainteresowania ta liga i zrobili krótsze tory na taki a'la test, ale jak każdy widzi bardzo dużo mamy osob chętnych i myślę że chłopaki już myśla o zmianie tras (bynajmniej powinni :)).

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

A moze dlatego ze macie krótkie wersje to jest większe zainteresowanie liga, przecież długie wersje sa w każdej innej lidze, z tego co czytam to wszystkim wyścig sie podobał było wesoło i nikt na nudy na trasie nie narzekal a ja choć raz oglądnąłem stream Danteze do końca