Dyskusja ogólna
0

89 postów w tym temacie

Osa wspomniał, że suwaki do dowolnej regulacji. Może by jednak ustawić na stałe tak jak w DTM?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Suwaki na pewno będą dowolne, przy PMC dostajemy mnóstwo sygnałów, że samochody nie są równe, więc teraz dowoli będzie można dostosować samochód pod siebie lub korzystać z setupów przygotowanych przez innych.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Informujemy, że zapis o ograniczonej ilości samochodów zostaje usunięty z regulaminu. Osoby które już zapisały się do rozgrywek mogą do startu pierwszego wyścigu zmienić samochód. Po starcie sezonu jest kategoryczny zakaz zmiany samochodu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam jeszcze jedno miejsce jedziemy Audi S3 BTCC to możecie do pisać na FB: Oskar Leitgeber

Witajcie, jeśli macie ochotę to zapraszam was do zamkniętej grupy FM na fb. Są tam wszyscy kierowcy praktycznie regularnie jeżdżący, daj znać czy was dopisać. Jak tak to na PW wyślij wasze FB.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie, jeśli macie ochotę to zapraszam was do zamkniętej grupy FM na fb. Są tam wszyscy kierowcy praktycznie regularnie jeżdżący, daj znać czy was dopisać. Jak tak to na PW wyślij wasze FB.

Jak możesz to dodaj:

Oskar Leitgeber

Max Skibiński

I jeszcze chciałbym zapytać odnośnie malowań na samochody bo nie mogę ich znaleźć nigdzie :/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak możesz to dodaj:

Oskar Leitgeber

Max Skibiński

I jeszcze chciałbym zapytać odnośnie malowań na samochody bo nie mogę ich znaleźć nigdzie :/

JacekK1986 robi je, więc trzeba jeszcze poczekać :) Jak już będą to trzeba będzie poprosić jacka o dodanie numerków na etykietach.

Dodajcie mnie też na XBL (Danteze).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oczywiście w najlepszy teamie, a na pewno w szybszym niż wygląda czyli Spoon Sports rekrutacja również otwarta ;] Honda RLZ xD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak można się zapisać na to bo chciałbym wystartować , sprawdzić swoje umiejętności na torze i o której godzinie to będzie ? Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja chcę startować Mercedesem Klasy A a do wyboru są dwa jeden przerobiony i normalny który wybrać?

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma znaczenia, jak chcesz to montujesz intercooler jak nie chcesz to nie montujesz. Z intercoolerem powinien być trochę szybszy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam pytanko do Majki741 i bambo007PL. Jeżeli nie zależy któremuś z Was na byciu w tym teamie ROLEX Motorsport z Adim to jest w stanie zmienić na inny? Lub pod jakim warunkiem :D ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytanie do organizatorów. Na swoim setupie(indeks 739) robie lepsze czasy niż na setupie Kapelana z indeksem 746. Jak żyć?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jakie części mam dołożyć?

Dobra, ogarnięte.

Edytowane przez grubson
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam serdecznie wszystkich sympatyków FM6.

Miesiąc temu zacząłem jeżdzić w FM6...ale nie są to moje pierwsze kroki w tego typu grze, mianowicie ponad 10 lat temu czynnnie ścigałem się w Need For Speed 2 współzawodnicząc m.in. w lidze Clan Base w klanie Torque JX Racers - może starszym graczą mówią coś te nazwy.

Mam kilka pytań co do ligi...

1. Rejestracja nowych zawodników i drużyn kończy sie jutro, więc pewnie nie zdążę na ten termin...zatem czy w trakcie trwania ligi można dołączyć z nowym teamem?

2. Malowanie i numerowanie auta zgodnie z wymogami. Czy jest jakiś gotowy set? (numery, napisy itp?)

oraz ogólne pytania...

3. Czy robicie jakieś ustawki/treningowe ściganie (własne lobby) by móc dołaczyć? Jak to się robi? Pytam, gdyż online często jeżdżą głupki którzy się nie ścigają tylko walą auta...

4. Podczas gry online od czego zależy ustawienie na starcie? Czasami jestem jestem w pierwszym rzędzie a czasami gdzieś w środku lub na końcu...

Hmmm...to chyba narazie na tyle...

Bardzo proszę o pomoc i kilka słów wyjaśnień.

Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na pytanie 1 i 2 risto powinien odpowiedziec ;]

3. jak jest jakaś większa grupa online to tworzymy sobie lobby i jeździmy paczką. dodaj mnie do znajomych na Xboxie to gdy będziemy coś grać na pewno dostaniesz zaproszenie (osa5469)...

4. w grze online ustawienie na starcie w wyścigu liczy się od najlepszego czasu okrążenia z poprzedniego wyścigu. więc możesz być ostatni w wyścigu a w następnym startować z pierwszego pola gdy masz rekord okrążenia

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć,

1. Zapisywać się można w każdej chwili. Ważne, żebyś przed pierwszym planowanym wyścigiem to zrobił. Nawet minutę przed :)
  2. Z tego co się orientuje, to bazowe malowanie jest w trakcie przygotowania. Jak tylko będę wiedział, że jest dostępne, to pojawi się stosowna informacja w tym dziale. Przy pierwszym wyścigu nie będziemy rygorystycznie sprawdzać malowań :)
  3. Robimy jak najbardziej! Informacje o treningach się pojawiają w różnych miejscach na forum - albo w działach konkretnych serii wyścigowych albo w ogólnym dziale online. Testów już nie będziemy robić w tym tygodniu pewnie, one zazwyczaj się odbywają przed sezonami. Tak czy inaczej zapraszamy jutro na wyścig lub co poniedziałek do naszych głównych lig.
  4. Podczas gry online na serwerach publicznych nie wiem... jakiś schemat jest, ktoś mi go tłumaczył, ale zapomniałem. U nas zawsze według kwalifikacji :)
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach