Photo Competition #1.4 - Rodzinny wyjazd!: głosowanie & dyskusja
0

Ankieta: PC#1.4  

7 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

7 posts in this topic

I. Dla mnie super nadmorski klimacik ... i  zapewne przy stoliku na plaży siedzi familia od tego czerwonego volvo ;) ... kurde też chciałem z tym volvo pstrykać ale czasu zbrakło.

Bezapelacyjnie zdjęcie nr 1. Rodzinne autko, klimat plażowy - lux malyna :D

2 fajnie zinterpretowana- z f&f âş

Edited by RafalSt83

Zasada jawności głosowania nie służy dobrze konkursowi, moim zdaniem. Do tego "komisja" przydzielająca nagrody... z całym szacunkiem panowie... nie podzielam absolutnie waszego zmysłu estetycznego. Wiem, nie jest to żadnym wyznacznikiem, sorry ale takie mam zdanie. Formuła konkursu w y m a g a z m i a n . Albo, nie zmieniajmy nic i będzie... bez zmian.

Zasada jawności głosowania nie służy dobrze konkursowi, moim zdaniem. Do tego "komisja" przydzielająca nagrody... z całym szacunkiem panowie... nie podzielam absolutnie waszego zmysłu estetycznego. Wiem, nie jest to żadnym wyznacznikiem, sorry ale takie mam zdanie. Formuła konkursu w y m a g a z m i a n . Albo, nie zmieniajmy nic i będzie... bez zmian.

Ja wogóle się zastanawiam czemu nie ma zablokowanego podglądu na głosy. :P

Co do konkursu to głos na jedynkę, mam nadzieję że jeszcze się liczy, ale to i tak nic nie zmieni. :D