Pytanie o dostępnośc wersji na PC
0

9 postów w tym temacie

Jest już data premiery forza horizon 3 i chciałbym kupić wersje na pc, ale jej nie ma/nie moge znaleźć?

Stąd moje pytanie czy FH3 jest w wersji pudełkowej (PC) czy musze kupić wersje na xboxa i ja przekombinowac tak, zeby dzialala na pc ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

FH3 nie ma w wersji pudełkowej na PC, musisz ją zakupić i pobrać bezpośrednio przez xboxstore na PC.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Musżę ją koniecznie kupywać z xboxstore czy mogę kupić na allegro za powiedzmy 200zl i wtedy będę miał dostęp do wersji PC?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aby mieć dostęp do wersji na pc musisz kupić ultimate edition która jest dostępna do zakupienia tylko od m$...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale głupoty piszecie... Łeby odpalić forze na PC musisz mieć wersje elektroniczną, czyli zwyczajnie klucz. Możesz go kupić z różnych źródeł, niekoniecznie ze sklepu ms. Tylko pamiętaj, żeby dokładnie czytać na allegro, żebyś nie kupił dostępu do konta, tylko nowy klucz. Potem go aktywujesz na stronie xboxa i viola.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie,

kupiłem przedpremierową pudełkową wersję Forza Horizon 3 Ultimate i mam problem z zainstalowaniem gry na PC.
Moje pytanie, czy aby funkcja Play Anywhere działała muszę mieć wersję elektroniczną gry ?  :huh:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Łe płyty z Xbox'a nie uruchomię na PC to wiem :), tylko myślałem, że gra przypisze się do konta i będzie można ją pobrać ze sklepu albo w jakiś inny sposób będzie to rozwiązane i możliwe.
Dzięki za informację

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach