Dyskusja na temat klubu FHPL
0

87 postów w tym temacie

Brzezina kozak logo wg mnie. Pytanko jak chcesz dodać fonty do edytora fh?

Trzeba ręcznie zrobić taką czcionkę. :P Brzezina napisz do mnie na pw to ci pomogę przy malowaniach i logach. ;)

Edytowane przez Dvch
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zrobił już ktoś te logo?
Jak dla mnie trochę za dużo klocków zejdzie na "flagę" i ci z bardziej skomplikowanymi malowaniami będą narzekać.
Te 3.0 to tak nie pasuje. Jakbyśmy z kimś w nogę wygrali 3:0
Zamiast "Forza Horizon" zrobić "Horizon Polska"

Jak coś to chętnie wesprę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heja.

Cały czas dłubię ... na razie grafikę wektorową tworzę w prog. graficznym ... później sie bedę martwił o reszte ... troche brak czasu ... włąsnie że nie ... teraz jest w modzie opisywać wersje jak ver. programu 1.0 itp ... to 3 odsłona tytułu Horizon ... stąd w logo masz 3.0 ... dla mnie logiczne to jest ... z całym szacunkiem kolega niech czyta od lewej do prawej i od góry do dołu ... również ta zasada tyczy się piktogramów i logotypów a nie tylko tekstu pisanego ...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eb3Onpu.jpg

Co udało mi się sklecić w parę minut z projektu Brzeziny.
Jest mały problem z tymi strzałeczkami, ale już chyba wiem jak go naprawić, żeby nie zużywać zbyt wielu warstw.

I jak ktoś chce wiedzieć jak się robi nowe Fonty w Forzie, to w przypadku takiego łatwego, kwadratowego robi się takie coś(czerwone linie):

http://imgur.com/7Pl2Ks0

Brzezina kochaniutki. Na odwzorowanie twojej siatki w miejscu 3 potrzeba conajmniej 223 klocki. To aż 13% dostepnych nam klocków!

Edytowane przez TurboSnail
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dawno nikt nic nie pisał na temat loga, więc się wypowiem. Logo zrobiłem, daje wam tutaj zdjęcia do oceny loga. Jest kilka zmian w porównaniu do projektu Brzeziny. Logo jeszcze nie jest udostępnione do pobrania, najpierw chciałbym, żebyście mi napisali co poprawić i dopiero wtedy logo wrzucę na serwer Forzy. :) Fotki daję od razu z logiem na aucie. ;) Zapraszam do oceny. :D 

31551789341_da771d425d_b.jpg

31521336912_3aa4e9a4cd_b.jpg

31630487536_1e00e5052f_b.jpg

31294880960_143364dc40_b.jpg

31521336472_3cae3765b3_b.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajnie wyszło !!! Brawo ... ja bym może tylko trochę pogrubił fonta FH i jest pięknie ... a to 3.0 Polska planujesz podłubać ?

pozdro i szacun za robotę !!!!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 19.12.2016 o 12:23, Brzezina78 napisał:

Fajnie wyszło !!! Brawo ... ja bym może tylko trochę pogrubił fonta FH i jest pięknie ... a to 3.0 Polska planujesz podłubać ?

pozdro i szacun za robotę !!!!

Właśnie nad tym 3.0 się zastanawiam czy dodawać, zawsze dołożyć można, a no i bym zapomniał przygotuje dwie wersje kolorystyczne ramki, albo dołożę dodatkowo czarną obwódkę. To już jak wolicie. :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach