Wyścig 5: 08.08. - Silverstone
0

28 postów w tym temacie

Powtórki są zepsute znów w tej grze? W niektórych Porsche dobrze słychać jakby prawidłowo jechali na manualu a tylko u Adiego jakby miał sprzęgło. W Forzy od zawsze ten dźwięk sprzęgła był taki charakterystyczny. I wg powtórki tak jakby zapomniał wyłączyć :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bez jaj sprzęgło jest , trochę nie fer?? pytani to wy nie blokujecie danego wyboru tylko ufamy sobie wzajemnie? może jeszcze ktoś na liniach leciał plus STM

Edytowane przez Hixx
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Imperator, jako jeden z organizatorów muszę uważać na takie typu 'przekręty'. Więc jechałem na manualnej skrzyni.

Mam swoją powtórkę i mogę Ci to udowodnić. Szukanie tak zwanego 'oszustwa' bo nie dało się jechać tym samym tempem już jest mi bardzo znane. Pokaż też swoją powtórkę i zobaczymy czy Ci też tak silnik nie chodzi w powtórce. Obojętnie u kogo. Zwykłe oczernianie człowieka. Dziwne że jakoś nie dochodziłem nikogo na prostych.

Poza tym nie zapomnieliśmy o Twoich kombinacjach w wcześniejszych turniejach ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No przecież też tam jestem na tym 3-minutowym filmie. Jest przejazd Ridera, mój, Twój, Risto, To wrzucaj swoją powtórkę w takim razie. Zapytałem na początku posta, czy w tej grze znów powtórki nie są jakoś uszkodzone, do czego seria Forza nas przyzwyczaiła i nie zarzucam celowego włączenia.

Szukanie tak zwanego 'oszustwa' bo nie dało się jechać tym samym tempem już jest mi bardzo znane.

Ale jesteś zajebisty, najlepszy w Forze naprawdę. Ale mi zależy czy z Wami wygrywam czy nie lol. Wpadłem po 8 miesiącach nie grania tak się przejechać, przypomnieć sobie jak to było. I zaraz przygoda się skończy aż pewnie do FM7. Kiedyś to tutaj na forum był poziom za czasów  Forzy 4 i wtedy dojechać w TOP5 znaczyło więcej niż teraz wygrana... więc easy easy. Zresztą budowanie tempa w pierwszym wyścigu poprzez regularne opuszczanie limitów torów, to co za tempo, tak to zawsze można dogonić. W drugim wyścigu chaos to można jakoś to tłumaczyć, każdemu się zdarzy wyjechać ale pierwszy wyscig, spokojnie jeden za drugim jedzie. Dramat.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie będę tego komentował. Dalsza dyskusja z Tobą nie ma kompletnego sensu.

Wieczorem wrzucę filmik i udostępnię swoją powtórkę ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wnoszę do sędziów o dyskwalifikację z drugiego wyścigu na Silverstone, którego dotyczy powyższe nagranie. Dźwięk sprzęgła nie występuje u pozostałych uczestników wyścigu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak tak tego teraz słucham to raczej jest jazda do odcinki , adi ogarnia i to bardzo więc wątpie by miał problem z wbiciem biegu bez ślizgu sprzęgła

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie sprawa ogarniania, bo ten zgrzyt jest w replayach od zawsze, chyba już w FM3 był... Można owszem zmienić bez zgrzytu przy sprzęgle, ale chyba z auto-clutchem na kierownicy albo jak się bardzo długo przytrzyma przycisk ale to wychodzi jeszcze wolniej niż na samej skrzyni manualnej. :)

Powtórki w FM są zabugowane i tyle, zobaczymy jak to od Adiego wyglądało. 

Edytowane przez KubaXman
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dokładnie to miałem napisać, wg mnie to dzwięk odcinki a nie samego sprzęgła (sprzęgło ma jakiś dzwięk??).

Ale niech sie wypowiedzą inni.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na tym filmie są poprawne zmiany biegów przy tej samej wartości obrotów u innych zawodników i dźwięk jest dobry. Poza tym przy niższych obrotach bez odciny też jest ten sam dźwięk wskazujący na sprzęgło. Też zmieniałem biegi koło 8900 obrotów. Zepsuty dźwięk sprzęgła ciągnie się od dawna i dlatego w VW Castrol Cup w FM4 jechaliśmy manuala, bo później źle to brzmiało na powtórkach, które szły tam do Castrola, który puszczał je w namiotach przy okazji prawdziwego VW Castrol Cup. Ostatecznie z tego zrezygnowano, ale w Forzy sprzęgło od zawsze da sie usłyszeć. No chyba, że powtórki są zbugowane, o czym wspomniałem na początku, bo bywało tak, że na jednej ktoś miał laga a na drugiej nie i byl problem z właściwą oceną kraksy spowodowanej lagiem.

Co tu ogarniać przy manualu bez sprzęgła :)? Wciska się przycisk i tyle.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie to za każdym razem jak oglądam powtórkę gracza, który jeździ na manualnym sprzęgle to zawsze brzmi to tak jak u Ciebie, takie przeciąganie obrotów jakby... wiec czekamy na filmik od Ciebie ;]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj przegladalem wyscig 2. U kazdego zawodnika jest taka sama zmiana biegow wiec te oskarzenia byly bledne...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyścig Nr.1:

fo3xknt.png

Wyścig Nr.2:

AIRHHyJ.png

Jakby ktoś mógł dodać jedynie wyniki kwalifikacji to byłoby super! :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I wg powtórki tak jakby zapomniał wyłączyć :P

Powtórki nie `zapomniałem wyłączyć`.

Kto kiedyś oszukiwał, szuka zawsze drugiego `oszusta`. Jednak coś Ci nie wyszło Kombinatorze. ;)

Jeżeli chodzi o filmik to na początku jest jakiś błąd głosu ale później normalnie działa.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niezależny związek sędziów sportowych na podstawie przedstawionych dowodów podtrzymuje wynik drugiego wyścigu, tym samym uznając Adiego niewinnym wobec postawionego mu zarzutu używania sprzęgła.

Sprawę uważam za zamkniętą, proszę się rozejść.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powyższa sytuacja uświadamia nam, że powtórki nadal nie są dopracowane. Ponadto jeżeli którykolwiek z uczestników postanowi wykorzystać to na swoją korzyść, skutkować to będzie dyskwalifikacją i banem na start w kolejnym sezonie PMC.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powtórki nie `zapomniałem wyłączyć`.

naucz się czytać najpierw

I wg powtórki tak jakby zapomniał wyłączyć :P

I wg powtórki tak jakby zapomniał wyłączyć [sprzęgła!!]. Gdzie tu coś napisane, że zapomniał powtórki wyłączyć(?) Zapomina się polskiego jak się u Niemca siedzi i robi, takim jak Wy powinno się odbierać obywatelstwo polskie :D

https://www.youtube.com/watch?v=LXcvJi8YvKk

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I wg powtórki tak jakby zapomniał wyłączyć [sprzęgła!!]. Gdzie tu coś napisane, że zapomniał powtórki wyłączyć(?) Zapomina się polskiego jak się u Niemca siedzi i robi, takim jak Wy powinno się odbierać obywatelstwo polskie :D

Ehhh Imperator, najpierw było sprzęgło teraz o włączanie czy tam wyłącznie się rozchodzi? Poza tym wpis który podałeś obraża etnicznie co jest na forum zakazane, tak więc oszczędźmy sobie głupiej gadki. To jest moje jedyne i ostatnie ostrzeżenie w tym temacie. Zareaguję odpowiednio na dalszą prowokacją i zaczepki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach