Runda 4: 20.06. Sonoma
0

7 postów w tym temacie

4. Runda

Termin: 20/06/2016

Godzina: 21.00

Sonoma Raceway Park Full

Wyścig Nr.1: 13 okrążeń
Wyścig Nr.2: 23 okrążeń (pitstop od 12 do 15 okrążenia)

âWyścig Nr.1

ElSLgLV.jpg

â

â

âWyścig Nr.2

b8lHEEn.png

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny czysty wyścig. Dobrze że udało sie uniknąć safetlycara, nie było chyba wiekszych kraks. Walczyłem by zdobyć wiecej punktów niż Walicki, niestety trafiłem na ruchoy mur w postaci Raidera, nie do wyprzedzenia, mimo że byłem szybszy.. Taki tor.

Do zobaczenia na Laguna Seca!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W drugim wyścigu Adi mocno lagował i parę razy przesadził z atakiem na mnie i Walickiego. Ale ogólnie wyścig fajny. Brawa dla Szymka :-).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oba wyścigi bardzo spoko. Pierwszy nieco ciężki bo BMW na tym torze nie jest łatwo utrzymać w ryzych :) ale i tak tempo było niezłe.

Brawa dla Szymka za zwycięstwo w R2 oraz dla nowego kolegi Kowala za niezły debiut i czystą walkę w obu wyścigach. ....o Adim nie ma co gadać bo to jest inna kategoria ;)

Potrzą na klasyfikację generalną to walka o P2 będzie zacięta do samego końca :D

Pozdro.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Super runda, piewrszy wyścig totalna klapa w ogóle nie mogłem wyczuć BMW i co chwilę traciłem trakcję. Drugi wyścig z kolei pięknie trzymałem tempo przez cały wyścig na początku miałem mały kłopot z kierownicą ale udało się z tym szybko uporać. Pierwszy wyścig niestety się nie nagrał wstawiam tylko drugi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach