Szukam kierowcy do 24h Le Mans 25-26.06 pilne!
0

7 postów w tym temacie

Cześć

Zamierzam wystartować w 24h Le Mans organizowanym przez theultimateracingnetwork.com. Potrzebuję co najmniej jeszcze jednego kierowcy. Kwalifikacje już ruszyły i trwają do poniedziałku. Chcę wystartować Porsche 911. Dostarczam malowanie samochodu i jeśli ktoś chce mój tuning. Proszę o kontakt na forum lub XLive.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie słyszeliśmy o tych ligach jeszcze za bardzo. Możliwe, że ktoś się skusi, choć jak na razie jeździmy głównie w naszych ligach organizowanych przez Forza Motorsport Polska.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie słyszeliśmy o tych ligach jeszcze za bardzo. Możliwe, że ktoś się skusi, choć jak na razie jeździmy głównie w naszych ligach organizowanych przez Forza Motorsport Polska.

Ja sam jeszcze w niej nie startowałem ale dostałem pozwolenie na start zespołu w Le Mans. Jak ktoś jest zainteresowany, zapraszam. 

Edytowane przez il0veMRT
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jak mialby wygladac wyscig? 24h przed konsola czy jakos rozwiazane to jest ze 3 kierowcow w jednej gablocie jedzie?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyścig podzielony jest na 12 etapów. Każdy etap trwa 2h- 1h i 40min jazdy i 20min na podliczenie przejechanego dystansu kierowców. Dystans z poszczególnych etapów się sumuje i w ten sposób wyłania zwyciezców. Jeden kierowca może maksymalnie jechać dwa etapy pod rząd. Minimum kierowców w teamie to 2 maksimum to bodajże 5.

Edytowane przez il0veMRT
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zależy kiedy byłby ten wyścig i ile osób jest w zespole.

Osobiście nie polecam Porsche 911. Jest za wolne i za dużo pali. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach