Runda 3: 13.06. Hockenheimring
0

13 postów w tym temacie

3. Runda

Termin: 13/06/2016
Godzina: 21.00

Hockenheimring

Wyścig Nr.1: 11 okrążeń

1. Walicki 34 / BMW M3

2. BMW RID3R / BMW M3

3. Tigerrrkotek / Alfa 155

4. FastFabio / Mercedes 190E

5. risto giesche / Ford Sierra

6. bambo007 PL / BMW M3

7. szymkozbogdanca / BMW M3

8. Danteze / BMW M3

9. Nikodem164PL / BMW M3

10. grubsonTor / BMW M3

11. aras43pl / Mercedes 190E

DNF osa5469

DNF Adi 1994

Wyścig Nr.2: 17 okrążeń (Pitstop od 10 do 14 okrążenia)

1. Adi 1994 / Ford Sierra

2. Walicki34 / Mercedes 190E

3. risto giesche / BMW M3

4. FastFabio / Alfa 155

5. BMW RID3R / Ford Sierra

6. szymkozbogdanca / Mercedes 190E

(6. osa5469 / Mercedes 190E)

7. Tigerrrkotek / Mercedes 190E

8. Danteze / Alfa 155

9. grubsonTor / Mercedes 190E

10. bambo007 PL / Mercedes 190E

11. Nikodem164PL / Mercedes 190E

12. aras43pl / Alfa 155

Dyskusja na temat wyścigu.

/Proszę usunąć moje wyniki jak ktoś wrzuci screeny/ risto

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stawiam dzisiaj lobby - risto giesche . Około 20:30 powinno już być i włączę trening na szybko.

Mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bez problemów :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyniki w pierwszym poście, niestety nie mam zdjęć. Dajcie znać jak coś jest nie tak. Słyszałem, że Grubson widział jakiś błąd w wynikach z Forzy w drugim wyścigu, tak?

Osa odpadł z drugiego wyścigu będąc na 6 miejscu?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jednak jest słaby tor na sciganie, jego kształt i wysokie tarki, uniemozliwiają praktycznie jazde innym torem niż optymalny. A jeden błąd i koniec, jak wczoraj sie przekonałem. Była dobra walka z Adim, nie miał miejsca by wyprzedzić, wystrczyło bym jechał bezbłędnie.. Następnym razem sie uda.

Do zobaczenia za tydzień! :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak do tej pory to chyba najnudniejszy wyscig kazdy mial podobne tempo i brak w wyprzedzaniu jedyne co to tylko gdy ktos popelnil blad ostry

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie w 1 wyścigu potwierdziło się to co pisze Bambo - najnudniejszy dotąd w tej serii. Cała stawka od 1 do 5 miejsca jechała co 100-150m przez cały wyścig.

Natomiast w drugim wyścigu już musiałem walczyć. Po jakichś moich standardowych (na symulacji) błędach wyprzedził mnie Rider i Fabio. Oboje jechali wolniejszymi samochodami od BMW, więc jakoś powoli, powoli ich doganiałem. Na 10 kółku zjechałem z Riderem do Pitu siedząc mu na zderzaku, wyjechałem przed nim będąc duchem, ale Rider szybciej się rozpędził i ostatecznie znowu był przede mną. Na nawrocie po długiej prostej spotkaliśmy się z Bambo, Rider chcąc go chyba wyprzedzić opóźnił hamowanie za bardzo, Bambo to powtórzył, a ja wykorzystałem. Na wyjściu z zakrętu wszyscy pojawili się w tym samym momencie, więc ktoś musiał odpaść - padło na Ridera.

Potem już martwił mnie Fabio, który odwlekał Pit, ale po wyjeździe okazało się, że jest z 200-300m za mną - coś się chyba stało w międzyczasie (?). I tak do mety na nerwówce, bo nerwy mam słabe, dowiozłem pierwsze podium w DTM.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem zawiedziony hockenheimem... Zapowiadalo sie na solidna zdobycz punktowa, kwali na drugiej pozycji. Po starcie udalo mi sie ja obronic, co prawda nie latwo bo walka z walickim byla kozacka ale gfy juz udalo mi sie odjechac... Disconnect :(... Xbox rozlaczyl sie z routerem i polaczyl ponownie. Wyscig drugi star z konca stawki, zanim dojechalem do konca okrazenia bylem na 4 pozycji. 3zakret od konca, danteze przedemna i bedac w szoku ze pokazuje mi 13pozycje nad jego dachem zapomnialem zahamowac i laduje na jego bagazniku a dante w piasku (wybacz). Z racji tego ze musialem oddac pozycje spadek znowu na koniec stawki. Pozniej na nawrocie aras strasznie wczesnie zahamowal i rozniez wyladowalem w jego bagazniku skutek czego uszkodzony samochod. Z racji tego ze tempo trzymalem w miare normalne to do zjazdu do boksu czekalem do 10 kolka. Po picie udalo sie wyprzedzic szymka i wskoczyc na 6 miejsce no i 2 kolka do konca xbox sie buntuje i disconnect nr2

Boli to o wiele bardziej majac swiadomosc ze moglem ugrac duzo pkt :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W końcu na kierownicy na szczęście błąd nie wyskoczył więc super się jechało. Dostałem w drugim wyścigu strzała na początku od Nikodema. Jak możesz uważaj bardziej kilka razy zajechałeś mi też drogę patrz na strzałki albo się rozglądaj. Ogólnie wyścig udany.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach