Runda 2: 06.06. SPA-Francorchamps
0

6 postów w tym temacie

Dyskusja na temat wyścigu.

Kwalifikacje :

Screenshot-Original.png?sv=2014-02-14&sr

Wyścig I :

Wyścig II :

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie te dwa wyścigi to jedna wielka porażka. Po bardzo udanych kwalifikacjach liczyłem na coś więcej, chyba nawet w 1 wyścigu coś powalczyłem z Tigerem, ale średnio pamiętam. Wiem, że zabrakło mi do mety 3 sekund i dzięki temu wszyscy za mną zajęli 9 miejsce :D

Drugi wyścig to jakaś rzeźnia. Fajny start, dobre miejsce miałem ale wyłożyłem w bandę obok linii jazdy, obróciło mnie, stanąłem w poprzek trasy i wpadło na mnie kilka osób w tym Angust i Skrzypek (przepraszam nr1!). Jakoś dociągnąłem z uszkodzeniami do 6 kółka i po picie dogoniłem Skrzypka, który walczył z Pakerusem. I zgadnijcie co. Na Eau Rouge zachciało mi się wyprzedzać widząc, że koledzy bardziej zwolnili. Straciłem panowanie nad samochodem i uderzyłem w mojego teammate Skrzypka (przepraszam nr2!). Potem już sam jechał chyba na 11 pozycji do końca bez żadnej walki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie troche zaskoczyła formuła kwali  i zachciało mi sie z 13 miejsca ścigać z czołówką.. 4 okrążenia z blokowanym widokiem i efekt taki że nie przejechałem ani jednego czystego. 15 miejsce :/.

Pierwszy wyścig troche nerwowy przez SC, ale udało mi sie dojechać na 7 mijescu tuż za Raiderem.

W drugim wyścigu udało mi sie uminąć początkowe kraksy i szybko wyprzedałem aż skończyłem na 3 miejscu za Szymko i Flowerusem. 3-4 kółka pogoni i już byłem mniej niż 100m za nimi, wtedy zjazd do Pitu. Udało sie wyprzedzić szymko, a tu nagle Adi wyjechał tuż przede mną z pitu i nadal 3.

Szybka pogoń, widać było że zimne opony Adiego i pełen bak działają na moją korzyść, przyspieszyłem mocno, ale 3 kółka to było za mało. z 100m zrobiłem 30 i skończyłem 0,9 sekundy za Adim.

Bardzo sie ciesze z takiego wyniku :) Gratulacje dla Flowerusa, pierwszy zwycięstwo! Brawo Ty

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O pierwszym wyścigu nie ma co wspominać, chwilę się utrzymywałem w czołowej 7 ale potem klasycznie wyspinowałem w którymś zakrętów. 

Natomiast drugi - rewelacja, nigdy nie jechałem tak zaciętego wyścigu. Odkąd z Szymem znaleźliśmy się na początku stawki, cały czas akcja rozgrywała się na przestrzeni 20 m, zmiana pozycji średnio raz na okrążenie przy czym trzeba zaznaczyć, że było bardzo czysto, bez żadnego pukania . Wydaje mi się, że przez tą walkę ułatwiliśmy zadanie Tigerrrkowi :D Druga sprawa, strasznie mnie zaskoczył Adi, kiedy wyjeżdżając z pitstopu wyjechał równo ze mną. Przez cały wyścig byłem wyluzowany bez spiny, dopiero gdy Adi pojawił się na zderzaku i było kilka okrążeń do końca pojawił się stresik, który powodował szarpaną jazdę. To będą moje pierwsze punkty dla OSZUSTĂW także tym bardziej jestem zadowolony:D

Dziękuje za Gratulacje, Tiger drugie zwycięstwo  :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trudny tor, ale wyścigi fajne. Trochę za dużo zamieszania na starcie i z safety carem. 

W pierwszym wyścigu, chyba na pierwszym okrążeniu ściąłem zakręt na szykanie przed prostą start/meta. Jechałem wtedy za Danteze. Nie zrobiłem tego specjalnie i nawet specjalnie zwolniłem na wyjściu na prostą, żeby Danteze mógł mi odjechać. Nie karajcie mnie za to :D 

Nikodem, w sytuacji gdy mnie obróciłeś na pierwszym zakręcie to mógłbyś chociaż oddać pozycje :/ 

Risto, mieliśmy pecha w tym wyścigu. :D Przy pierwszym wypadku jechałem niemal od razu za Tobą, nie mogłem nic zrobić. :) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach