Runda 1: 30.05 - Brands Hatch GP
0

54 postów w tym temacie

Kwalifikacje:

kwali.jpg

Wyścig 1:

image.jpg

Wyścig 2:

image.jpg

Nie ma tematu, to stworzę, jak coś proszę edytować mój post o wyniki.

Na wstępie chciałbym przeprosić każdego kto stracił pozycję przez moją błędną informację, że po Picie na SC wracamy na swoją pozycję... Była zamieszanie, sam się zamieszałem i podałem złą informację.

Dalej jeszcze skomentuję start po SC. Tutaj padła jasna informacja, że start jest na wyjściu z ostatniego zakrętu, przed wjazdem do PIT. Czyli tak jak miało to miejsce już w naszej lidze PMC, nic nowego. Nie wiem co się działo z przodu, ale na starcie chyba z 11 pola znalazłem się na 2 miejscu za Grubsonem jak dobrze pamiętam, bo każdy przede mną czekał aż ruszy pierwsza linia... która nie ruszała :D

Oba wyścigi nie należały do moich najlepszych, mnóstwo błędów... nie mogę się przyzwyczaić do symulacji, jest tak nieprzewidywalnie, że bardziej walczę z samochodem niż współpracuję.

Edytowane przez pasu pl
Dodane wyniki wyścigu
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyscigi podobaly mi sie... Duzo sie dzieje xd. Co do tego restartu po sc to ja uslyszalem ze wznowienie po komendzie grubsona. Gdyby bylo normalnie czyli rak jak risto mowi to nie czekalbym jak debil :P... Chcialbym przeprosic rafela za incydent na ostatnim zakrecie. Ogolnie wydawalo mi sie ze bedziesz jechal zewnetrzna a nagle w srodku zakretu wjechales mi pod maske. Oddalbym pozycje gdyby nie to ze wjechales do boksu (w sumie to wleciales bokiem). Przepraszam :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do tego restartu po sc to ja uslyszalem ze wznowienie po komendzie grubsona. Gdyby bylo normalnie czyli rak jak risto mowi to nie czekalbym jak debil :P

Zawsze restart jest w tym samym miejscu. Powiedziałem, żeby Grubson dał znać jak będzie startował, żeby tyły wiedziały, bo stawka była lekko rozjechana. Ale to w żaden sposób nie zmieniło lokalizacji ostatniego zakrętu. Może źle zrozumiałeś przez hałas w lobby, bo czasami musiałem coś powtarzać po kilka razy, żeby wszyscy poprawnie usłyszeli :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ja na ostatnich okrazeniach nie wiem ktore to bylo wypchnelem niechcacy Rafael79pl ale poczekalem i oddalem pozycje :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ja na ostatnich okrazeniach nie wiem ktore to bylo wypchnelem niechcacy Rafael79pl ale poczekalem i oddalem pozycje :)

Zachowałeś się fair ;)  

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwszy wyścig - dachowanie

Drugi wyścig - dachowanie

To by było na tyle ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Musimy cos z lacznoscia zrobic moze ten darmowy program co ktos mowil przetestowac czy cos bo 2 grupy to moim zdaniem pomylka jest.gdy jest SC dobrze bylo by gdyby osoba ostatnia mowila kiedy startujemy ona widzi wszystych zawodnikow.a nie jak to bylo teraz ostatnie samochy 2 zakret od konca kraksa... lepiej jechac obok osoby a nie tuz za nia to nie bedzie takich sytulacji gdzie jest sc z tylu kraksa a wyscig startuje bo poczatek wjechal na ostatni zakret przed prosta. To jest do delikatnej poprawki:)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwszy wyścig - dachowanie

Drugi wyścig - dachowanie

To by było na tyle ;)

Tez mam problem z sterowaniem symulacji.. lepiej wolniej i unikac tarek delikatnie z gazem

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 wyścig pioch przez co zajechałem Szymcioszkowi drogę, ale z tego co słyszałem to zepsułem tylko  sobie tą akcją wyścig także chyba spoko? tak czy siak co to za wyścig jak się Szymem nie przytulimy :D

Brytyjskie tory mi nie leżą, jak nie szło w PMC, tak nie idzie tutaj. Wyścig pełen błędów i zwykłego braku szczęścia. W drugim wyścigu całkiem nieźle wystartowałem, wydaje mi się, że Angust trochę przysnął ( lub różnica sprzęgła dlatego udało się go dogonić praktycznie tuż przy wyjeżdźie z pit stopu. Nie wydaje mi się, żebym w tej sytuacji zawinił, 4 samochody obok siebie, musiało coś być. Następnie lekki strzał w tył, w celu uniknięcia spina kontrowałem i za szeroko pojechałem 1 zakręt przez co oparłem się na łaciatym Mercedesie ( Pasu?). 

Akcja kończąca nastąpiła w wyniku mega dzwonu, kilka pozycji przede mną jechał Skrzypek. W wyniku najechania na tarki zaliczył spina ( domniemanie to jest :D), i zatrzymał się na trawie. Nie chciałem, żeby stał tak sam, także też wpadłem na tarki i dokładnie tak samo wyrzuciło mnie na pobocze i wylądowałęm drzwiami w jego aucie. Chyba ledwo co dojechalismy do pitsopu, wybacz.

Podsumowując Brands Hatch okazało się dla mnie fatalne:) 2 wyścigi 4 pitstopy, chyba będzie  rekord :)

Ww sytuacje są w postaci DVR na moim profilu, powtórka z obu wyścigów dostępna pod moim nickiem:)

Edytowane przez Flowerus
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chętnie przetestuję ten program o którym wspomniał szymko. TS3 też dalej działa i mamy serwer lepszy niż wcześniej.

Co do wyścigu to było super, długa przerwa jakoś bardzo nie wpłynęła negatywnie na mnie. Nie przejechałem też żadnego okrążenia testowego. Pojechałem w sumie z marszu, więc wynik mnie satysfakcjonuje. Informacja o SC była mylna, ale w gruncie rzeczy było tak jak być powinno, na przyszłość trzeba tylko pamiętać jakie zasady przyjmujemy.

Kierowanie symulacyjne to krok w dobrą stronę, zdecydowanie więcej jeżdżę na normalnym, dlatego zmiana była spora. Polecam tym którzy sobie radzą słabiej aby "pykały" szybko w gan za wyjściu z zakrętu gdy chcemy przyśpieszać. Ja w ten sposób ratowałem się przed uślizgiem. 

BMW prowadzi się trudniej, Alfa to bajka.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rafael, specjalnie tego nie zrobilem... z mojej kamery wygladalo to tak jakbys wpadl do pit stopu... Szczegolnie ze zanim dojechalem do drugiego zakretu wyswietlil sie napis ze wjechales do pitstopu... Przyjmuje na klate kare za to zdarzenie :P

Edytowane przez osa54
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem szczerze, że Osa ma rację z tym co było widać. Jechałem chyba wtedy za Wami i byłem pewien, że wylądowałeś w picie. Poza tym, jak kogoś wyspinuje, to nie ma sensu czekać i przepuszczać, bo poza tym, że oddasz pozycję, to wyprzedzi Cię kilka innych samochodów. Od tego są kary po wyścigu :D Osa je lubi, często przyjmuje z o otwartymi ramionami :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ojj gram z wami od polowy sezonu PMC, wpadly 2 czy 3 i juz ze lubie... To one mnie upatrzyly sobie :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamieszanie przy safetlycar było niepotrzebne, problemy z komunikacją są coraz bardziej uciążliwe. Może wrócimy do chatu z gry? Wszystkich nie będzie słychać, ale wszyscy będa słyszeć innych?

Dla mnie wyścig mega udany, nie mam pojęcia jak pojechałem kwali ale czas wskoczył dobry :).

Niestety w 1 wyścigu zjadła mnie trema i rozbiłem auto na 4 kółku. Zjazd do pitu nie wchodizł w gre wiec jechałem bez zawieszenia i  z uszkodzonymi chamulcami. Dojechałem na 6 i bardzo mnie to cieszłyo.

W drugim wyścigu sięgnąłem po płynne środki uspokajające i teeeraz jedziemy :) Na 4 kółka przed metą miałem do Risto ponad 200m, i postawiłem wszystko na 1 karte. Na ostatnim kółku na 4 zakręcie Risto pojechał troche szerzej i udało się. Był minimalny kontakt bokami, i niestety Risto wpadł w poślizg. Mi sie udało opanowac auto. 3 pozycja na mecie i team HRT na 1 lub 2 miejscu w generalce.

Gratulacje dla Adiego za jak zwykle poziom z innej planety i dla Fabia za kolejny równy i szybki wyścig z podium.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 wyścig pioch przez co zajechałem Szymcioszkowi drogę, ale z tego co słyszałem to zepsułem tylko  sobie tą akcją wyścig także chyba spoko? tak czy siak co to za wyścig jak się Szymem nie przytulimy :D

Brytyjskie tory mi nie leżą, jak nie szło w PMC, tak nie idzie tutaj. Wyścig pełen błędów i zwykłego braku szczęścia. W drugim wyścigu całkiem nieźle wystartowałem, wydaje mi się, że Angust trochę przysnął ( lub różnica sprzęgła dlatego udało się go dogonić praktycznie tuż przy wyjeżdźie z pit stopu. Nie wydaje mi się, żebym w tej sytuacji zawinił, 4 samochody obok siebie, musiało coś być. Następnie lekki strzał w tył, w celu uniknięcia spina kontrowałem i za szeroko pojechałem 1 zakręt przez co oparłem się na łaciatym Mercedesie ( Pasu?). 

Akcja kończąca nastąpiła w wyniku mega dzwonu, kilka pozycji przede mną jechał Skrzypek. W wyniku najechania na tarki zaliczył spina ( domniemanie to jest :D), i zatrzymał się na trawie. Nie chciałem, żeby stał tak sam, także też wpadłem na tarki i dokładnie tak samo wyrzuciło mnie na pobocze i wylądowałęm drzwiami w jego aucie. Chyba ledwo co dojechalismy do pitsopu, wybacz.

Podsumowując Brands Hatch okazało się dla mnie fatalne:) 2 wyścigi 4 pitstopy, chyba będzie  rekord :)

Ww sytuacje są w postaci DVR na moim profilu, powtórka z obu wyścigów dostępna pod moim nickiem:)

Jak dla mnie bardzo trudna jazda na symulacji, nigdy prędzej na niej nie jeździłem, ani też nie trenowałem na niej. W kwalifikacjach udało się zrobić jedno czyste okrążenie. :) 

Drugi wyścig już lepiej, na początku udało się awansować na drugie miejsce.

Potem straciłem chyba z dwie pozycje i na po pierwszym zakręcie zaliczyłem spina na poboczu i wleciał we mnie Flowerus. Trochę szkoda, bo pozycja była dobra, ale pewnie nawet bez wypadku bym ją stracił. :)

Flowerus, ledwo dojechałem to mało powiedziane, uszkodzenia 100 %. :D Alfa w ogóle nie chciała ruszyć na jedynce pod tą górkę, a szkoda mi było wyścigu tym bardziej, że jechałem Alfą (na początku chciałem wyjść z wyścigu). Udało mi się jakoś wjechać na górkę na wstecznym! (moją walkę z tym wzniesieniem można zobaczyć na powtórce) Potem już powolna jazda do pitstopu na dwójce i byłem już zdublowany. Spoko Flowerus, takie wypadki się zdarzają, może gdyby była żółta flaga to by wszyscy zwolnili w tym miejscu :D 

Czekam na kolejny wyścig :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyścig bardzo udany. Pomysł z dwoma samochodami super. Ale start po SC to była porażka :-( Adi i Ja wystartowaliśmy po zakręcie a reszta spała, co się stało, że nie ruszyliście ?

P.S Bardzo wysoki poziom mojego teamowego kolegi Tigera mnie nie dziwi :-) Prośba z mojej strony by wszyscy uważali by nie pukać tych co jadą na kierownicy.... Tiger, Pasu, Rafael, Tomessi.... Jak jedziesz na padzie to możesz szybciej zrobić kontrę itd, na kierownicy jest gorzej. Pamiętajcie o tym.

Szymko, Walicki, Risto, Osa - bardzo wysoki poziom, widać, że wam zależy i trzymacie poziom. Brawo. Do zobaczenia na SPA.

Bym zapomniał..... Adi świetna walka zderzak w zderzak.

Edytowane przez FastFabio
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Flowerus, ledwo dojechałem to mało powiedziane, uszkodzenia 100 %. :D Alfa w ogóle nie chciała ruszyć na jedynce pod tą górkę, a szkoda mi było wyścigu tym bardziej, że jechałem Alfą (na początku chciałem wyjść z wyścigu). Udało mi się jakoś wjechać na górkę na wstecznym! (moją walkę z tym wzniesieniem można zobaczyć na powtórce) Potem już powolna jazda do pitstopu na dwójce i byłem już zdublowany. Spoko Flowerus, takie wypadki się zdarzają, może gdyby była żółta flaga to by wszyscy zwolnili w tym miejscu :D

Czekam na kolejny wyścig :D

O tym samym pomyślałem, jak już tak mocno Forza ewoluowała z pit stopami, strzałkami, to może doczekamy się też zółtych i niebieskich flag. Co do startu po SC to wydaje mi się, że na grupie u Risto czasami jakby ucinało głosy, i stąd te opóźnione starty. Wydaje mi się, że SC przy drugim wyścigu nie był aż tak bardzo potrzebny, także opowiadam się za likwidacją tego ustrojstwa i instalacją TeamSpeaka:p

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Adi, ja bym w ogóle zrezygnował z tego zapisu o konieczności zjeżdżania pomiędzy konkretnymi okrążeniami. Jedynie niech się nie liczą zjazdy na SC (z którego też bym zrezygnował), a tak to pełna dowolność.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Adi, ja bym w ogóle zrezygnował z tego zapisu o konieczności zjeżdżania pomiędzy konkretnymi okrążeniami. Jedynie niech się nie liczą zjazdy na SC (z którego też bym zrezygnował), a tak to pełna dowolność.

Już kiedyś z tego rezygnowaliśmy bo tak chcieliście. Jak dla mnie tego zapisu może nie być.

Ktoś nie zjechał do pitu między tymi okrążeniami?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

system zalicza zjazd na ostatnim kółku? Tak by nie było pola do "nadużyć" :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raczej tak. Automatyczne DSQ jak nie wjedziesz do pitu na ostatnim możliwym kółku (czyli przedostatnim). Sprawdzane chyba w lobby jak graliśmy NASCAR vs. V8. Ktoś może potwierdzić?

Danteze, ja jestem za, wypadek to wypadek. Zróbmy głosowanie :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak sprawdzane ja sprawdzalem na wlasnej skorze jak nie wjedziesz do pitu na przedostatnim okr to po minieciu start/mety odrazu DSQ mozna dojechac do mety ale to nic nie daje nawet jesli jedziesz za kims to ta osoba widzi cie jako osobe stojaca jezeli chodzi o m ktore pokazywane sa po lewej str. Na tv

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też jestem za rezygnacją z SC, zostawił bym ją tylko w sytuacji gdzie zaatakuje nas jakiś lag i ktoś się rozwali bo na to faktycznie nie mamy wpływu. Dzwon na 1 zakręcie? Mówi się trudno jedziemy dalej i ostro karamy!

Co do samego wyścigu w moim wykonaniu: sory jak ktoś miał problem przy 1 wyscigu przez mojego laga. Jak usłyszałem że skacze w wyscigu odrazu zjechałem na pobocze i się rozlaczylem. Ile przepięknych słów poszło w eter to brat mi powiedział że dawno takiej wiązanki nie słyszał ;)

Na 2 wyścigu byłem tak wkurzony i chciałem za szybko odrobić, że skończyło się na ostatnim miejscu ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach