Dyskusja ogólna
0

64 postów w tym temacie

lbeBaXk.jpg

Dyskusja o Porsche Supercup

Wstępne ustalenia

Samochód:

â2012 Porsche 911 GT3 RS 4.0

Zasady:

Zbliżone do zasad PMC, jedynie forma wyścigów będzie inna

Planowany start ligi:

ââNajwcześniejszy termin to okolice â08-11 lipca 2016

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Opiszę jak wygląda sprawa. Mój poziom to amator, do PMC zapisałem się głównie dzięki możliwości skorzystania z ABSu. Z wyścigu na wyścig szło mi coraz lepiej. PMC zakończyłem wg mnie na dość dobrym miejscu. Z wielką chęcią bym pośmigał w Porsche Supercup, ale bez ABSu każdy wyścig będę kończył na ostatnich miejscach. Jazdy bez absu ucze się aktualnie na DTM i w przyszłym sezonie PMC zapewne wystartuje już bez niego ale aktualnie jazdy bez ABSu nie ogarniam, a nie chce kupować dodatku Porsche tylko po to żeby trzymać tyły i nie móc nawiązać z nikim równej walki w szczególności biorąc pod uwagę jednakowe setupy dla wszystkich. Wszystko inne ogarnę ale dajcie amatorom zielone światło na skorzystanie z tego ustrojstwa zeanego ABSem. Mi to pozwoli zyskać bardzo dużo a wam możliwe że kolejnego gościa, z którym będziecie mogli się pościgać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Grubson, ja nie mam nic przeciwko. To już zależy od reszty.

Wypróbujcie ten setup na VIR North. Nie spodziewałem się że to auto na tym torze może sprawić tyle frajdy :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Grubson mordo Ty moja, i właśnie dlatego, że przychodziłeś jako amator, to brak absu spowoduje, że będziesz prosem :D 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydaje mi sie ze abs powinien byc bo Ci ktorzy nie potrafia z niego korzystac moga popsuc wyscig innym a kto potrafi i tak pojedzie bez niego... Oczywiscie zachecam do nauki jazdy bez niego bo trudne to nie jest

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Włączmy ABS, nikt nic nie zyskuje jadąc z nim, a bezpieczeństwo na trasie na pewno wzrasta.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wołałbym full sim żeby nie było jazdy na pełnym hamulcu czy gazie ale jak nie będzie też nic się nie stanie. Mam tylko prośbę możesz Adi założyć temat z rezerwacją malowań, ja teamu nie robię a chciałbym malowanie zarezerwować.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ABS jest dla mnie niezbędny do utrzymania toru jazdy podczas mocnego dohamowania przed zakrętem. Brak linii i sim spokojnie ogarnę. Tak jak Risto pisze, włączmy ABS, nikt na tym nie traci a amatorom daje to szanse choćby zbliżenia się do reszty PROsów poprzez niewypadanie w żwir. Szymko w pełni Cie rozumiem i jak ogarnę w końcu jazdę bez ABSu to będę mówił tak samo jak Ty, ale póki co chciałbym trochę powalczyć w Supercupie ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Śmigam sobie na Long Beach bardzo fajnie się jeździ może zwiększymy ilość rund o ten tor lub zamienimy jakiś?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co z dniem wyścigów? Może środa? Poniedziałek zostawmy dla lig w których każdy może wziąć udział.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko manual bez sprzęgła. Ze sprzęgłem robi się o sek lepsze czasy na okrążenie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapraszam do siebie do zespołu eWRC-results.com / (twój sponsor). Ładnej spiny na wynik, żadnego team orders, jadymy dla zabawy i dobrego współzawodnictwa.

Samochód będzie pomalowany w TWOJEGO sponsora, nawet Hello Kitty jak sobie zażyczysz.

Cały zielony kolor z logiem ewrc-results.com jest do Twojej dyspozycji, mówisz jaki chcesz kolor (zamiast zielonego) i jakie logo.

Więcej szczegółów na PW.

tbXvy7z.jpg

ArYVV8c.jpg

sAVyPsx.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko manual bez sprzęgła. Ze sprzęgłem robi się o sek lepsze czasy na okrążenie

Może istnieje możliwość żeby to sprzęgło dopuścić? Dziwinie mi się śmiga bez między gazów 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

21:00 start kwalifikacji, wyścig nr 1 pewnie ok 21:20, wyścig nr 2 około 21:50. Zdążysz ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciężko może być.. ligę w Project CARS (PC) kończymy parę min po 21.. no nic trudno..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

byc moze jeszcze cos sie zmieni co do godziny ?? po to taki temat jest i czasu do ligi duzo zeby przedyskutowac :) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurde, ja myślałem, że odpisuję w sprawie DTM, teraz czytam Twój post Bambo i myślę "jak to dużo czasu, pół tygodnia"... Myślę, że na 21:30 nikt się nie obrazi, a wtedy powinieneś zdążyć :) 22:00 to już trochę za późno, bo to będzie na pewno dłużej trwało niż wyścigi PMC.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się zapisałem do tej ligi tylko dlatego, że właśnie startuje o 21:00 a nie o 22:00 jak większość. Oczywiście nie obrażę się jak godzina zostanie przesunięta, ale wtedy niech organizator się nie obrazi, że po pierwszym wyścigu będę musiał kończyć :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spokojnie Panowie nie zmieniajcie godz pod jedna osobę ;) i tak bym był co dwa tyg :( Pytałem bo wcześniej wyścigi były o 22, ale ogólnie dzięki za chęci :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety nie dam rady na dzisiejsze testy.. :(
Na 100% będę na 1 rundzie. Malowanie samochodu prawie skończone.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na grupie padł pomysł zrobienia zunifikowanych naklejek pod nr startowy. Czy jest będzie możliwość wprowadzenia tego? Na zdjęciach z wyścigu zawsze to lepiej wygląda. Na pewno znajdzie się jakiś wzór na storefront możliwy do użycia przez nas.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

prosze nie robcie tego... popsuje mi to cale malowanie bo mam numerek oryginalny pod gulfa xD

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach