Forza Horizon 3
1 1

46 postów w tym temacie

Ktoś z obecnych tutaj forumowiczów ma zamiar odpalić nową forze na PC?

Tak, ktoś już pisał wcześniej, że kupił i ma zamiar grać na PC. Nick TurboSnail chyba.

Dzisiaj postaram się dodać troszkę fot z pełnej wersji. I jeśli się da odpalę z niej twitcha, tak około 20:00.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja planuję kupno FH3 na PC.

Z tej okazji mam parę pytań do osób lepiej poinformowanych w temacie, mianowicie:

Będzie się w ogóle dało kupić wersję PC gdziekolwiek indziej niż w Windows Store? Na razie kompletnie nigdzie nie ma żadnego info o innych platformach sprzedaży, a o wersji box to już w ogóle.

Jest jakaś szansa że gra stanieje pewien czas po premierze? Polityka cenowa Microsoftu jest prześmieszna. Na polskim Windows Store FH3 Standard Edition kosztuje 239,99 zł, na amerykańskim 59,99 $ (231,36 zł), a na niemieckim 69,99 ⏠(301,06 zł !!!). Wie ktoś w jaki sposób kupuje się tam gry i czy da się zapłacić w złotówkach przebywając za granicą? Gra w sklepie Windows chyba nigdy nie stanieje, bo nawet takie stare tytuły jak CoD: Ghosts kosztują tyle co w premierę. Wielkie wydarzenie że dają Forzę na PC, a komplikują to jak najbardziej się da, tylko żeby wyżłopać jak najwięcej forsy. Microsoft i jego parcie na kasę...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na PC chyba nie kupisz inaczej niż na Windows Store. Ewentualnie możesz gdzieś zapolować na cd-key. Działać on będzie na Xboxie i PC.

Info od MS gdy otrzymywałem swoją kopię:

WAŁNE: 

Gra Forza Horizon 3 jest tytułem objetym programem Xbox Play Anywhere, co oznaca, że pojedynczy kod umożliwia pobranie gry na konsolę Xbox One oraz na komputer PC z Windows 10. Kod cyfrowy przypisuje grę do posiadanego konta Xbox Live, z którego należy korzystać zarówno na konsoli, jak i na komputerze. Prosimy o upewnienie się, że na wybranym urządzeniu aktywne jest konto, użyte w procesie realizacji kodu cyfrowego. Wersja gry na konsolę Xbox One jest już dostępna do pobrania; wersja gry na Windows 10 PC będzie dostepna w Sklepie Windows w przyszłym tygodniu. Wsparcie technologii HDR w grze na konsoli Xbox One S będzie dodane w aktualizacji systemowej zaplanowanej na przyszły tydzień. Wersja gry na konsolę Xbox One zostanie automatycznie zaktualizaowana do obsługi HDR na Xbox One S. [/size]

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zakładam, że ktoś przy okazji Forzy Motorsport 6 już testował Play Anywhere. Moje pytanie, jak to działa?

I czy FH3 będzie można pobrać wcześniej niż 23.09?

Edytowane przez Wafel
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zakładam, że ktoś przy okazji Forzy Motorsport 6 już testował Play Anywhere. Moje pytanie, jak to działa?

FH3 z tego co się orientuje to pierwsza Forza z Play Anywhere. Nie ma Forzy 6 na PC, jest tylko APEX które bazuje na FM6.

Natomiast czytałem jak to działa - logujesz się i na xboxie i na PC na swoje konto Microsoft. Gra jest dostępna na obu platformach, więc pobierasz ją osobno na PC i na X1. Przesiadając się z X1 na PC gra automatycznie synchronizuje dane z chmury i pobiera save'a z X1. Potem na odwrót - X1 pobiera z chmury save'a z PC.

Grę mam już pobraną, ale bardzo możliwe jak to ostatnio często bywa, że będzie jeszcze jakiś patch na start (chociaż na razie brak info o czymś takim).

BTW, najarany kupiłem Ultimate ciesząc się, że zagram kilka dni przed największym tłumem, czyt. jutro, a tu wyskoczył mi wyjazd na weekend... Więc pogram dopiero w poniedziałek (odliczając czas na wyścig w FM6)... :(

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydaje mi się, że będzie jedna cena, przecież ta gra nie ma podziału na PC/X1 - jest jedna wersja.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak napisał Danteze macie "play anywhere". Kupujecie w sklepie MS i gracie i tutaj i tutaj. Postępy z gry na Xone przerzucane są przykładowo na PC. Jedyny wymóg to Win10.

Risto ja jutro zaczynam kata :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak napisał Danteze macie "play anywhere". Kupujecie w sklepie MS i gracie i tutaj i tutaj. Postępy z gry na Xone przerzucane są przykładowo na PC. Jedyny wymóg to Win10.

Ja akurat nie zamierzam kupować za ponad 300 zł ze sklepu MS (Niemcy), dlatego szukam innych sposobów. Trochę śmieszne jak będę musiał kupić wersję pudełkową X1 żeby grać wyłącznie na PC.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No niestety Microsoft wyhaczył dobry pomysł na sprzedawanie gier na PC w cenie gier na konsole...Szkoda, że odwrotnie nie zrobili :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no cóż... jest to flagowy tytuł MS na konsole a możliwość grania na PC to tylko "przy okazji" więc kupujesz grę na konsole a do tego otrzymujesz możliwość grania na PC. nie ma co się dziwić, że nagle gra na PC kosztuje tyle co na konsole... bo to dalej jest gra na konsole i w jej cenie

Edytowane przez osa54
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no cóż... jest to flagowy tytuł MS na konsole a możliwość grania na PC to tylko "przy okazji" więc kupujesz grę na konsole a do tego otrzymujesz możliwość grania na PC. nie ma co się dziwić, że nagle gra na PC kosztuje tyle co na konsole... bo to dalej jest gra na konsole i w jej cenie

Kupując grę na płycie do klocka nie pograsz na koncie pecetowym, a kupując w wersji digital gdzi gra jest podpinana pod konto xbox live pograsz i tu i tu.

Tak BTW. Dziś była aktualizacja na PC. Gra się nie miłosiernie mi wywala co jakiś czas.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tak BTW. Dziś była aktualizacja na PC. Gra się nie miłosiernie mi wywala co jakiś czas.

The Smoking Tire Car Pack â this latest update also includes numerous improvements for both the Xbox One and Windows 10 versions of Forza Horizon 3. These improvements include:

(...)

- Improved stability on Windows 10

(...)

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytanie ze zrozumieniem... Napisałem, że crashuje mi gre kiedy włącze mikrofon. Mieli to naprawić. Nie lubie grać sam, a tym bardziej siedzieć cicho jak gram z kimś... Zresztą nie tylko to mieli naprawić... Deklarują lepszą wydajność na win10 a guzik się zmieniło.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Mam pewien problem. Co jakiś czas przestaje mi działać hamulec w grze. Działa tak jak bym nacisnął tylko trochę, np 1/3 siły, a naciskam triger na maxa. Dzieje się tak po paru wyścigach, czasami od razu po odpaleniu gry. Trzeba wtedy zresetować grę/konsolę.

Ktoś jeszcze ma taki problem?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach